تبلیغات ضد vaxx در فیس بوک ممنوع است زیرا پلت فرم رسانه های اجتماعی متعهد می شود واکسن ها را تبلیغ کند – اخبار جهانی RT

فیس بوک کاربران را به ابتلا به آنفولانزا تشویق کرده و تبلیغاتی را که “مردم را از دریافت واکسن دلسرد می کند” منع می کند. این ممنوعیت آخرین تلاش این شرکت برای محدود کردن محتوای حاشیه ای است ، پس از منع تکذیب هولوکاست و ارسال پست های QAnon.

این غول شبکه های اجتماعی سیاست جدید خود را روز سه شنبه در یک پست وبلاگ اعلام کرد و گفت: “اجرای این قانون طی چند روز آینده آغاز خواهد شد.” تبلیغات مربوط به سیاست و قانون واکسن همچنان مجاز است ، اما بر اساس برچسب های بنیانگذاران این تبلیغات در سایت خواهد بود.

این اقدام سیاست موجود در رد Facebook را گسترش می دهد “تبلیغات با کلاهبرداری واکسن” که توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریهای ایالات متحده (CDC) شناسایی شده اند.

غول سیلیکون ولی همچنین با WHO و UNICEF همکاری خواهد کرد “ایجاد اعتماد عمومی به واکسن ها” در مناطقی از جهان که جذب کم است. در ایالات متحده ، فیس بوک به کاربران یادآوری می کند که یک واکسیناسیون آنفلوانزا را تعیین کنند و آنها را به نزدیکترین مکان برای لگن هدایت کنند. این کمپین طی هفته های آینده به سایر کشورها نیز گسترش خواهد یافت.

محافظه کاران مدتهاست که فیس بوک به سانسور متهم می شود و به ویژه در هفته های اخیر در زمینه کاهش مطالب حاشیه ای فعال بوده است. این پلتفرم سیاست سخنان نفرت خود را روز دوشنبه گسترش داد تا شامل مطالبی شود “هولوکاست را انکار یا تحریف می کند” و کاربران جستجوی این محتوا را به سمت دیگری هدایت می کند “منابع معتبر برای به دست آوردن اطلاعات دقیق” به گفته مدیر عامل شرکت مارک زاکربرگ.

اخبار مرتبط  گزارش جدید ادعا می کند که تاکنون نیمی از منبع آب جهان به سرقت می رود - RT World News
همچنین در rt.com
محتوای انکار هولوکاست توسط فیس بوک به دنبال انتقادات طولانی مدت ممنوع شدیک هفته زودتر ، فیس بوک شروع به حذف صفحات مرتبط با جنبش توطئه “QAnon” کرد ، یک جمع سست که معتقد است رئیس جمهور دونالد ترامپ در حال جنگ در پشت صحنه علیه کلاهبرداران “Deep State” ، کارتل های جهانی و شیطان پرستان شیطان پرست است.

آخرین اقدام فیس بوک به سمت تبلیغ مجدد واکسن اولین باری نیست که این شرکت به دنبال تنظیم روایت در این زمینه است. در ماه مه ، فیس بوک یکی از چندین شرکت فناوری بود که پیوندهای مربوط به مستند جنجالی land Plandemic ’را از سیستم عامل خود حذف کرد. از قضا ، انگیزه سانسور کتابی را با موضوع مستند ، دکتر جودی میکوویتس ، به بالای نمودارهای پرفروش آمازون ارسال کرد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *