تب خراش گربه؟ ایالت هند به ZOOS دستور داد كه موارد مظنون به كروناویو را در بین حیوانات پس از ببر در آزمایش های مثبت ایالات متحده گزارش دهد – RT World News

دولت ماهاراشترا هند به باغ وحش ها و مراکز امداد و نجات دستور داده است تا گزارش هایی را درباره حیوانات نشان دهند signs علائم Covid-19 ارسال کنند ، پس از ایجاد نگرانی در مورد تشخیص یک ببر در یک باغ وحش ایالات متحده ، ویروس کشنده.

سازمان باغ وحش ماهاراشترا (MZA) روز جمعه از مراکز مختلف ایالت خواست تا در مورد هر حیوان اسیر که علائم بیماری کروناویروس را نشان می دهد ، اطلاعاتی را ارائه دهند ، که شامل تمام علائم معمولی این بیماری در انسان مانند تب ، سرفه یا مشکلات تنفسی است.

“تاکنون هیچ گزارشی از حیواناتی که علائم غیرمعمول یا بیماری بدی را در هر مرکز حیوانات اسیر در ماهاراشترا نشان دهند ، نداریم.” Ravikiran Govekar ، مسئول MZA به هندوستان تایمز گفت ، اما این را افزود “با توجه به جدی بودن مسئله” ، این مرجع از باغ وحش های ایالت خواسته است تا موارد مشکوک را گزارش دهند.
همچنین در rt.com
گربه در حال ساخت؟ آزمایش های دیگر این آزمایش خرگوش ، که این بار در هنگ کنگ انجام شده برای کوراو ویروس مثبت استدر حالی که سازمان بهداشت جهانی (WHO) پیشتر پیشنهاد کرده بود حیواناتی که معمولاً حیوانات خانگی هستند ، مانند گربه ها و سگ ها ، قادر به انقباض ویروس نیستند ، بدن بهداشت از آن زمان این اطلاعات را از وب سایت خود منتشر کرده است. در این میان ، تعدادی از حیوانات اهلی خانگی در سراسر جهان با این بیماری روبرو شده اند ، از جمله دو سگ و یک گربه در هنگ کنگ و یک گربه دیگر در بلژیک. با این حال ، هنگامی که نادیا – یک ببر چهار ساله مالاییایی که در باغ وحش برونکس نیویورک زندگی می کند – برای کووید 19 مثبت بود ، زنگ های هشدار برای MZA راه اندازی شد ، که نظارت بر حدود 36 ببر در 13 باغ وحش ماهاراشترا ، همراه با نزدیک به 100 گربه های بزرگ دیگر

اخبار مرتبط  آویزان خواهید شد! معترضین لبنانی "مقاطع مقوایی نخست وزیر ، رئیس جمهور و حزب الله نصرالله" را اجرا می کنند (VIDEO) - RT World News

هند دارای مقامات ببرهای وحشی بیشتر از سایر کشورها است و براساس اعلام اداره ملی حفاظت از ببر ، طبق آمار سازمان ملی حفاظت از ببر ، هند در سال 2018 ، تقریباً 3،000 نفر در مرزهای خود در سال 2018 یعنی حدود دو سوم از جمعیت جهان به حساب می آید.

علاوه بر درخواست اطلاعات و باغ وحش های موظف به پیروی از دستورالعمل های مربوط به کروناویروس که توسط دولت مرکزی تعیین شده است ، MZA از پارک های حیات وحش خواسته است تا سوابق تفصیلی در مورد آمدن و کارکنان کارکنان ، کلی بهداشتی در محل ها و کلیه اقدامات درمانی را حفظ کنند. به حیوانات اسیر داده می شود پیش بینی می شود تمام باغ وحش های مهاراشترا گزارش های خود را تا یکشنبه ارائه دهند.
همچنین در rt.com
دوست بیمار انسان: اولین مورد گزارش شده از انتقال انسان به حیوانات حاکی از آن است که افراد می توانند سگها را با Covid-19 آلوده کنندمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *