تب های ضد 5G در هلند گسترش می یابد زیرا برج ها دچار آتش سوزی و خرابکاری می شوند – RT World News

چندین مستر پخش 5G در سراسر هلند در آنچه مقامات آن را “تحول نگران کننده” توصیف کرده اند آسیب دیدند. اقدامات مشابه خرابکاری قبلاً در انگلستان دیده شده بود.

براساس گزارش روزنامه دی تلگراف ، هلند طی دو هفته گذشته یک سری حملات آتش سوزی را تجربه کرده است که آخرین مورد در روز جمعه در شمال شهر گرونینگن اتفاق افتاده است. این رسانه به نقل از راب بونگلاار ، مدیر بنیاد مونه ، یک گروه صنعتی مسئول نصب برج های پخش سلولی در کشور است.

بونگلاار معتقد است که معترضان تندرو مخالف استفاده از فناوری 5G در پشت این حملات بودند. پیام جسورانه ای که می خواند “F *** k 5G” او فاش کرد که در کنار یکی از دکل های سوخته سم پاشیده شده است.

اتصالات سلولی فوق سریع “به طور مثال برای بیمارستان ها و خانه های سالمندان بسیار مورد نیاز است ، و سپس کسانی هستند که عمدا دکل های رادیویی را به آتش می کشند ،” وی با شکایت ، افزود که ارائه دهندگان خدمات تلفن همراه هلندی هنوز تمام تلاش خود را برای حفظ شبکه های خود انجام می دهند “در این زمان دشوار”

اقدامات خرابکارانه توجه هماهنگ کننده ملی دولت برای امنیت و مقابله با تروریسم (NCTV) را جلب کرد ، که همچنین معتقد است مخالفت با فناوری 5G یک دلیل احتمالی است.

اخبار مرتبط  بورل اتحادیه اروپا هشدار می دهد که ایران مکانیسم اختلاف در توافق هسته ای را برانگیخته است. بله ، و برای ششمین بار ، ظریف ایران می افزاید - RT World News

“این یک پیشرفت نگران کننده است ،” آژانس تصدیق کرد. در حالی که احساسات ضد 5G است “جدید نیست،” قبلاً هرگز منجر نشده است “اعتراضات افراطی مانند خرابکاری و آتش سوزی در روزهای اخیر.”

مانند برخی از کشورهای اروپایی دیگر ، به نظر می رسد فعالان هلندی معتقدند که آنتنهای 5G تابش اشعه می کنند ، بنابراین بیماری های غیرقابل تحمل را تحریک می کنند.

در بریتانیا ، شایعات عجیب و نظریه های توطئه عجیب و غریب به وجود آمده اند و برخی اصرار دارند که بین اتصال 5G و گسترش Covid-19 ارتباط وجود دارد. انگلیس همچنین در اواخر ماه مارس چندین حمله را تجربه کرد که در آن دکل های ارتباط از راه دور روشن شدند.
همچنین در rt.com
به نظر می رسد ترس های 5G “ترول های روسی” وزیر سوئد … فعالان ضد اشعه به رهبری مادربزرگ محلی هستندمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *