تجزیه و تحلیل پس از قفل ووهان نتیجه گرفت: “هیچ مدرکی” وجود ندارد که موارد بدون علامت Covid-19 عفونی باشد – RT World News

مقاله ای که به تجزیه و تحلیل نتایج یک درایو آزمایش Covid-19 عظیم پس از قفل پرداخته شده است که تقریباً همه ساکنان واوهان ، چین را شامل می شود ، هیچ مدرکی در مورد موارد مثبت و بدون علائم بیماری منتشر نکرده است.

در این تجزیه و تحلیل که در مجله علمی Nature منتشر شده است ، نتایج یک تحقیق غربالگری بین ماه های مه و ژوئن در ووهان ، شهری که اولین موارد ویروس کرونا در اواخر سال 2019 کشف شد ، بررسی شده است. منشا ویروس هنوز تعیین می شود ، با مطالعات جدید نشان می دهد که این بیماری می تواند از اوایل سپتامبر سال گذشته در ایتالیا باشد.

ادامه مطلب

تقریباً 10 میلیون نفر مورد آزمایش قرار گرفتند که 92 درصد از کل ساکنان شش ساله یا بیشتر را تشکیل می دهد.

به طرز باورنکردنی ، هیچ مورد علامتی جدیدی ثبت نشده است و فقط 300 مورد بدون علامت تشخیص داده شده است. آزمایش های بعدی از 1،174 تماس نزدیک از موارد بدون علامت ، نتیجه مثبت دیگری نداشت.

وجود دارد “هیچ مدرکی مبنی بر عفونی بودن موارد مثبت بدون علامت وجود ندارد” این مقاله افزود ، نتایج برنامه غربالگری گسترده می تواند به مقامات بهداشتی کمک کند “استراتژی های پیشگیری و کنترل را در دوره پس از قفل تنظیم کنید.”

به نظر می رسد تجزیه و تحلیل یافته های اولیه را که در طول برنامه غربالگری منتشر شده است ، تأیید می کند. پروفسور لو زوکسون ، از دانشگاه علم و صنعت Wuhan’s Huazhong ، در ماه ژوئن گفت که در حال حاضر هیچ مدرکی وجود ندارد که افراد بدون علامت ویروس را به افراد دیگر منتقل کنند ، اما در آن زمان نسبت به نتیجه گیری گسترده احتیاط کرد.

اخبار مرتبط  انگلیس می گوید گذرنامه های BNO برای هنگ كونگرس پس از تهدید چین به رسمیت شناختن آنها در ردیف شهروندی ، "قانونی" است - RT World News

نویسندگان مقاله تأیید کردند که مطالعات قبلی شواهدی را نشان داده است که افراد بدون علامت عفونی بوده و بعداً می توانند علامت دار شوند ، اما این نظریه را مطرح کردند که ساکنان ووهان پس از محاصره شدید شهر هنوز آزمایش ویروس مثبت دارند “مقدار کم بار ویروسی” و بنابراین قادر به انتقال بیماری به افراد دیگر نبودند.

ووهان بیش از 70 روز در یک قفل سخت قرار گرفت. این مقررات اساسی اساساً شهر را از سایر مناطق چین جدا می کند ، از هر خانوار فقط یک نفر مجاز است حداکثر به مدت دو ساعت محوطه مسکونی خود را ترک کند.
همچنین در rt.com
NOT “بسیار نادر”: WHO WACKKS BACK ادعا در مورد انتقال بدون علامت ویروس کرونا می کنداین مقاله در حالی است که بحث در مورد کارآیی محدودیت های Covid-19 افزایش یافته است. حكم بستن شهرها و حتى در سراسر كشور و مجوز استفاده از ماسك با استفاده از این استدلال كه حتی افراد بدون علامت نیز می توانند بیماری را گسترش دهند و ناخواسته خدمات بهداشتی را تحت فشار قرار دهند ، قابل توجیه است. با این حال ، بسیاری اظهار داشتند که هزینه های اجتماعی و اقتصادی قفل بیش از مزایای ادعا شده است و به شواهدی مبنی بر عفونی نبودن افراد بدون علامت اشاره کرده اند.

در ماه ژوئن ، سازمان بهداشت جهانی (WHO) پس از بیان اینکه افراد بدون علامت به ندرت دیگران را با Covid-19 آلوده می کنند ، عقب نشینی کرد و گفت که مدارک کافی برای حمایت از ادعا وجود ندارد.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *