تحریم های ایالات متحده برای خط لوله “Nord Nord Stream 2” پایان بخشیدن به پیوند ماوراء اقیانوس اطلس حرکت می کند – شوکر صدر اعظم آلمان – RT World News

گرهارد شرودر گفت ، گذشته از مقابله با حاکمیت اتحادیه اروپا و تهدید قریب الوقوع برای مشاغل اروپایی ، تحریم های گسترده ایالات متحده که خط لوله گاز نورد استریم 2 را هدف قرار داده اند ، پایان همکاری شفاف آتلانتیک است.

لایحه تحریم در حال حاضر در کنگره ایالات متحده مورد بحث است “یک حمله گسترده ، غیرقابل توجیه بر اقتصاد اروپا و مداخله غیرقابل قبول با حاکمیت اتحادیه اروپا و امنیت انرژی در اروپای غربی ،” صدراعظم سابق گرهارد شرودر در موضع مقاله ای كه پیش از جلسات جلسات جلسات جلسات جلسات جلسات دادرسی مجلس در این زمینه تهیه شده استدلال می كرد.

مجازات ها – که تأثیر می گذارد “بیش از 120 شرکت کشتی سازی ، مهندسی ، محیط زیست و امنیت که با Nord Stream 2 کار می کنند یا با آنها کار کرده اند” – علامت گذاری “خاتمه مشارکت ماوراء اقیانوس اطلس” ، بیانیه صدراعظم بازنشسته ، مطابق استناد روزنامه تجارت آلمانی Handelsblatt ، گفته شده است.

“در پشت هر یک از این شرکت ها مشاغل اروپایی در معرض خطر هستند ،” هشدار داد به نظر می رسد که حكم شرودر مطابق با Nord Nord Stream AG ، شركت خط لوله است.

این شرکت به تاس گفت ، این تحریم ها تقریباً 700 میلیون یورو را از پایان کار ساخت و سازهای عظیم در دریا و زمین مسدود خواهد کرد. این رقم در حالی که قابل توجه است ، در مقایسه با تقریباً 8 میلیارد یورو برای ساخت خط لوله و زیرساخت های کمکی صرف شده است.

اخبار مرتبط  اوربان مجارستان می گوید قفل بوداپست با وجود توافق قدرت Covid-19 با اتحادیه اروپا به تدریج برداشته خواهد شد - RT World News

شرودر ، که ریاست کمیته سهامداران Nord Stream AG را بر عهده دارد ، هشدار داد که اگر پروژه خط لوله نهایی نشده باشد ، مبلغی حتی بیشتر – 12 میلیارد یورو نیز بیهوده هزینه می شود.

در این جلسه ، هیچ کمبود سخنرانانی که آمریکا را به دلیل مداخله در امور آلمان و اروپا سرزنش می کردند ، نبود. “مسئله اینجا مربوط به امور آلمانی و آمریکایی نیست ، همانطور که اغلب دیده می شود ، مربوط به حاکمیت اروپا است ،” اظهار داشت نیلز عنن ، وزیر امور خارجه در وزارت امور خارجه.

گذشته از این ، تحریم ها حرکت می کنند “بر ظرفیت های سیاست خارجی ما تأثیر می گذارد [as] تحریم های متناقض به سیاست مشترک روسیه متضرر می شود ، “ دیپلمات هشدار داد.

ثابت شده است که آخرین بخش باقی مانده از خط لوله کار ساده ای برای ذینفعان آن نیست. در اوایل سال جاری میلادی ، آلیس – پیمانکار لوله کشی سوئیسی – با ترس از تأثیر محدودیت های ایالات متحده ، سه کشتی خود را پس گرفت. روسیه سریع کشتی خود را برای جایگزینی کشتی های سوئیسی مستقر کرده است. طبق گزارش وب سایت ردیابی Vesselfinder ، در حال حاضر در نزدیکی جزیره آلمانی Ruegen سوزانده شده است.
همچنین در rt.com
Nord Stream 2: ژئوپلیتیک ، اقتصاد یا احساسات؟برای دریافت داستانهایی که رسانه های اصلی به شما نمی گویند ، در خبرنامه RT مشترک شوید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *