تحقیقات با مرگ 2 نفر در خانه سالمندان نروژ چند روز پس از دریافت واکسن Pfizer’s Covid-19 – RT World News

آژانس دارویی نروژ اعلام کرده است که دو نفر از ساکنان خانه سالمندان چند روز پس از دریافت واکسن Pfizer-BioNTech Covid-19 درگذشتند و تحقیقات در مورد مرگ و میرها آغاز شده است.

“ما باید ارزیابی کنیم که آیا واکسن دلیل مرگ است یا اینکه این تصادفی است که به زودی پس از واکسیناسیون اتفاق افتاده است ،” مدیر پزشکی اشتاینر مادسن در بیانیه ای در مورد مرگ و میر گفت.

وی همچنین خاطرنشان کرد که ، زیرا افراد در سنین بالا ابتدا واکسن دریافت می کنند ، کاملاً ممکن است مرگ به طور تصادفی باشد. هر هفته حدود 400 نفر در خانه های سالمندان نروژ جان خود را از دست می دهند.
همچنین در rt.com
“واکسن زودتر از انتظار و متفاوت”: نخست وزیر هلند توضیح می دهد که هلند در میان انتقادات توسط تأییدیه Pfizer جلب توجه کرده استاخبار مرتبط  14 نفر در ارتباط با حمله تروریستی وین در حالی که پلیس 18 حمله انجام داد دستگیر شدند - اخبار جهانی RT

این آژانس به همراه انستیتوی ملی بهداشت عمومی در حال بررسی موارد مرگ و میر هستند.

عوارض جانبی گزارش شده از واکسن جزئی و موقتی بوده است ، اگرچه گزارش هایی در مورد واکنش های آلرژیک در ایالات متحده و انگلیس در میان افرادی که سابقه چنین مواردی را داشته اند گزارش شده است.

بسیاری از مقامات دولتی واکسن Pfizer-BioNTech را دریافت کرده اند ، از جمله مایک پنس معاون رئیس جمهور آمریکا. واکسیناسیون این دارو از 27 دسامبر در نروژ آغاز شد.
همچنین در rt.com
مقامات بهداشتی پس از فوت پرستار پس از واکسیناسیون با Pfizer’s Covid-19 در پرتغال در حالت آماده باش قرار گرفتندفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *