تحقیقات ترسناک حامل بدون علامت Covid-19 را کشف می کند که ذرات ویروس را به مدت 70 روز می ریزد – RT World News

محققان در مورد یک مورد خارق العاده زنگ خطر را به صدا در می آورند که در آن یک بیمار سرطان خون که به Covid-19 آلوده شده بود بدون اینکه علائمی داشته باشد ذرات ویروسی عفونی را به مدت 70 روز ریخت.

تیم پزشکی اینگونه توصیف کردند “طولانی ترین مورد کسی است که به طور فعال به SARS-CoV-2 آلوده می شود در حالی که بدون علامت است.”

این زن علائم Covid-19 را در تمام مدت عفونت طولانی مدت خود نشان داد اما 70 روز پس از اولین آزمایش مثبت ، هنوز در حال ریزش ذرات ویروس است. این خیلی بیشتر از سوابق گزارش شده مربوط به ریزش حدود 20 روز پس از آزمایش مثبت اولیه است.

تیم پزشکی هنگام آزمایش سواب ، ویروس کرونا را در سیستم وی تشخیص داد ، زن مسنی را که قبلاً با لوسمی لنفوسیتی مزمن (CCL) تشخیص داده شده بود ، شناسایی و پیگیری کرد. وی پس از بستری شدن در بیمارستان با کم خونی شدید ، ابتدا آزمایش Covid-19 را در 2 مارس انجام داد. وی با وجود عدم بروز علائم ، 13 بار دیگر آزمایش مثبت داد.
همچنین در rt.com
دانشمندان “قلاب دست و پنجه نرم” را کشف کردند که ویروس کرونا را بسیار بیشتر از سلف SARS خود آلوده می کندحساب های قبلی نشان می داد افرادی که مواد ویروسی عفونی را تا 63 روز پس از اولین علامت گذاری می ریزند ، اما کمبود علائم در این مورد به ویژه نگران کننده است.

این تحقیق به تحقیقات فزاینده ای اضافه می شود که به نظر می رسد بیماران ویروس کرونا ویروس بدون علامت با سیستم ایمنی به خطر افتاده ، مانند بیماران سرطانی یا کسانی که تحت نوعی درمان سرکوب سیستم ایمنی هستند ، ویروس را برای مدت طولانی تر از حد متوسط ​​از بین می برند.

“گرچه استخراج از یک بیمار دشوار است ، اما داده های ما نشان می دهد که ریختن طولانی مدت ویروس عفونی ممکن است در برخی بیماران با نقص ایمنی نگران کننده باشد” تیم تحقیق در مقاله خود نوشتند.

اخبار مرتبط  حداقل 100 کشته شده در اثر گل سوزی ناشی از موسمی در معدن یشم در میانمار - RT World News

به بیان این که ، از نظر چشم انداز ، سه میلیون شهروند ایالات متحده به دلیل بیماری های زمینه ای و درمان های آن ، دارای سیستم ایمنی به خطر افتاده طبقه بندی می شوند. اینها ممکن است شامل بیماران پیوندی و سرطانی باشد.

تحقیقات قبلی در مورد سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) و ویروس های کرونا ویروس فصلی نیز نشان داده است که افراد دارای نقص ایمنی تمایل دارند ذرات ویروس را برای مدت زمان طولانی بریزند.

نگرانی عمده در مورد Covid-19 تعیین شیوع موارد بدون علامت ، به ویژه در بین افراد دارای نقص ایمنی است ، زیرا این موارد ممکن است اقدامات کاهش ویروس را در طولانی مدت پیچیده کند.
همچنین در rt.com
درمان بدتر از بیماری؟ دانشمندان هشدار می دهند برخی از واکسن های Covid-19 ممکن است خطر ابتلا به HIV را افزایش دهند“این نشان می دهد که ، به احتمال زیاد ، ویروس عفونی ریخته شده توسط بیمار هنوز هم می تواند عفونت مثبتی را در تماس پس از انتقال ایجاد کند.” محققان نوشتند

پزشکان معالجه این زن فرصت را مغتنم شمردند که چگونه ویروس در بدن انسان دچار چنین عفونت طولانی جهش می کند و دریافتند ، گرچه انواع مختلف ویروسی در نقاط خاصی غالب است ، اما هیچ یک از جهش ها گیر نکرده و گردش جهش زیاد است.

محققان هشدار می دهند که این یک مورد منفرد است و تحقیقات بیشتری برای نتیجه گیری گسترده تر در مورد ریزش مداوم ویروس در بیماران مبتلا به نقص ایمنی Covid-19 لازم است.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *