تحقیقات جدید نشان می دهد كه كورونویروس می تواند در گوش های انسان پنهان شود – RT World News

محققان دانشگاه جان هاپکینز coronavirus SARS-CoV-2 را یافتند که باعث می شود Covid-19 در مکانی غیرمنتظره – در داخل و پشت گوش انسان پنهان شود.

تیمی از متخصص گوش و حلق و بینی و پاتولوژیست کشف کردند که کورو ویروس به راحتی می تواند در گوش میانی و منطقه ماستوئید سر در پشت گوش مستقر شود ، که شامل چندین فضای توخالی است که به اعتقاد آنها می توان آن را در مقابل آسیب دیدگی قرار داد و از گوش میانی و داخلی محافظت کرد.

پزشكان سه بیمار را كه مثبت برای كرونو ویروس آزمایش كرده بودند و قبل از مرگ از نظر Covid-19 علامت گذاری كردند ، به عمل آوردند.

آنها خاطرنشان كردند كه ممكن است فاكتورها و عوارض بسياري وجود داشته باشد كه بر استعمار ماستوئيد و گوش مياني با تاج اثر بگذارد و اين ممكن است در ميزبان زنده متفاوت باشد. “ممکن است تفاوت معنی داری بین مرگ ناشی از COVID-19 در مقابل مرگ با COVID-19 وجود داشته باشد،” آنها گفتند.
همچنین در rt.com
WHO می گوید ، نگه داشتن مرزها برای مدت طولانی “تقریبا غیرممکن” است ، زیرا کشورها از سنبله Covid-19 می ترسنداین کشف جدید بدان معنی است که متخصص گوش و حلق و بینی ، که ممکن است قبلاً هنگام معاینه بیماران خود آرامش بیشتری داشته باشند ، در معرض خطر ابتلا به ویروس قرار دارند.

اخبار مرتبط  سی ان ان ادعا می کند که کووید 19-مسکو را ویران کرده است ... فقط به این دلیل که روسیه واقعاً برای آزمایش و جداسازی بیمار خود زحمت می کشد - RT World News

مطالعه توسط برنامه کالبد شکافی تحقیقات بیمارستان JH به مدت شش ماه به طول انجامید و در 23 ژوئیه منتشر شد.

علیرغم اینکه محدودیت های مطالعه خود را پذیرفتند ، محققان با این وجود توصیه كردند كه پرسنل پزشکی هنگام انجام معاینات گوش و جراحی گوش ، اقدامات محافظتی اضافی – مانند پوشیدن ماسك یا دستگاه تنفس كننده هوا را انجام دهند.

محققان JH همچنین از همكاران خود خواستند كه مقررات دوری اجتماعی در اتاق انتظار كلینیكها را رعایت نكنند. آنها گفتند كه اطمينان كمتر از شلوغ بودن اتاق ها خطر گسترش آن را كاهش مي دهد.

دستورالعمل های به روز شده در مورد روش های otologic و neurotologic به زودی در ایالات متحده منتشر می شود.

بسیاری از کشورها محدودیت های جدیدی را اعمال می کنند ، اما بسیاری از کشورها محدودیت های جدیدی را اعمال می کنند ، در حالی که دانشمندان در سراسر جهان برای واکسن تلاش می کنند.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *