ترامپ قصد دارد حضور نظامی ایالات متحده در آلمان را کاهش دهد – گزارش ها – RT World News

چندین رسانه به نقل از یک مقام ناشناس اعلام کردند ، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا قصد دارد تعداد سربازان آمریکایی مستقر در آلمان را کاهش دهد.

اندازه دقیق نیرویی که می تواند به بیرون منتقل شود ، هنوز مشخص نیست ، اما گزارش ها در رویترز و وال استریت ژورنال می گویند برنامه های اولیه شامل 9،500 سرباز – بیش از یک چهارم از نیروهای 340000 نفری – است که می توانند توسط آنها دوباره استخدام شوند. سپتامبر.

برخی رسانه ها ، مانند دویچه وله آلمان ، فوراً خروج این کشور را به نارضایتی واشنگتن از برلین درمورد عدم مداوم دو درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور در بودجه ناتو ، مطابق دستورالعمل های اتحاد پیوند دادند. اوت گذشته ، سفیر پیشین آمریکا در آلمان ، ریچارد گرنل ، پس از شکایت از این موضوع با نمایندگان مجلس آلمان مخالفت کرد “توهین” انتظار دارد که برلین از مالیات دهندگان ایالات متحده انتظار داشته باشد “ادامه پرداخت بیش از 50،000 آمریکایی” مستقر در کشور
همچنین در rt.com
“اگر به خانه بروید ، هسته های خود را با خود ببرید!”این مقامات به ژورنال گفتند که این کاهش پیشنهادی با هزین NATO بودجه ناتو ارتباطی ندارد و بیشتر نتیجه ماهها برنامه ریزی توسط افسر ارشد نظامی آمریکا ، ژنرال مارک مایلی ، رئیس ستاد مشترک کارمندان است. دستور عقب نشینی در نهایت از طرف مشاور امنیت ملی ترامپ ، رابرت اوبراین ، مشاور امنیت ملی صادر شد.

اخبار مرتبط  پادشاه فیلیپ به سلطنت سلطنتی اول رسید تا از اشتباهات استعماری بلژیک در کنگو توبه کند - RT World News

سخنگوی شورای امنیت ملی جان اوللیوت این خبر را تأیید نکرد و گفت که او از هرگونه تصمیمی آگاهی ندارد ، و به هیل گفت: “ایالات متحده متعهد به همکاری با متحد قدرتمند ما آلمان برای اطمینان از دفاع متقابل ما ، و همچنین در مورد بسیاری از مسائل مهم دیگر است.”
همچنین در rt.com
“این سیاست های آمریکایی است”: سفیر ایالات متحده در آلمان با نماینده مجلس نماینده گفت: فرستاده “تهدیداتی مانند یک قدرت خصمانه صادر کرده است”مقامات برلین تاکنون نیز درمورد این مسئله مادر بودند ، زیرا وزارتخانه های دفاع و امور خارجه از اظهار نظرهای مطبوعات آلمان امتناع كرده اند. سخنگوی پارلمان CDU صدراعظم آنگلا مرکل ، هنینگ اته ، به رویترز گفت که دولت می خواهد “صبر کن و ببین” کاری که آمریکایی ها انجام می دادند. با این وجود ، وی همچنین خاطرنشان كرد كه چنین تصمیماتی نیاز به بحث دارد “یا به صورت دو جانبه یا در ناتو” اولین.

سخنگوی سیاست دفاعی سوسیال دموکرات های آلمان ، فریتز فلگنگره گفت که وظیفه واشنگتن است که مطابق آنچه که مناسب می داند عمل کند ، اما واضح است که چنین اقدامی قطعاً برای اعمال فشار برلین مناسب نیست.
همچنین در rt.com
آلمانی ها طرفدار خروج سربازان آمریکایی هستند و هزینه بیشتری برای حمایت از حمایت ایالات متحده نمی پردازندمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *