ترامپ نسبت به گزارش های مربوط به “بیماری شدید” کیم جونگ اون شک و تردید می کند ، آرزو می کند که رهبر NK را بخوبی – RT World News

رئیس جمهور آمریكا ، دونالد ترامپ در گزارش های مبنی بر اینكه رهبر كره شمالی پس از عمل جراحی به شدت بیمار شده است ، مشكوك كرد و در مراكز روزنامه نگاری CNN گرفت و در عین حال آرزوهای خوبی را به كیم جونگ اون ارسال كرد.

“بنابراین من فقط باید به کیم جونگ اون بگویم ، برای او آرزوی موفقیت می کنم.” ترامپ روز سه شنبه در یک جلسه توجیهی در کاخ سفید اظهار داشت که وی دارای چنین مواردی است “رابطه خیلی خوب” با رهبر کره شمالی اما استرس زا “من نمی دانم که گزارش ها صادق هستند.”

آنها با گزارشات پزشکی بسیار جدی روبرو شدند ، هیچ کس آن را تأیید نکرد. CNN بود وقتی CNN با گزارشی ارائه می شود ، من اعتبار زیادی در آن نمی گذارم.

از رئیس جمهور خواسته شد تا درباره شایعات منتشر شده در رسانه های آمریکایی و کره جنوبی مبنی بر ادعای کیم در حال حاضر اظهار نظر کند “خطر جدی” بعد از عمل جراحی قلب این ادعا نخستین بار در روزنامه نكاتكس ، یك رسانه مستقر در سئول با تمرکز بر اخبار كره شمالی مطرح شد و بعداً توسط جیم سیوتیو CNN ، كه مجدداً این شایعه را با استناد به خبر “مقام رسمی ایالات متحده با دانش مستقیم.”

هر دو گزارش – که به زودی در رسانه های مهم غربی تقویت شدند – هنوز تأیید نشده اند ، و مقامات سئول و پکن از آن زمان این شایعات را رد کردند ، با این که منابع کره جنوبی به رویترز و یونوناپ گفتند که آنها دیده اند. “بدون علائم غیر معمول” از نظر سلامتی کیم ، و رهبر مورد توجه عموم مردم قرار گرفته بود “تا روزهای اخیر” دپارتمان ارتباط بین الملل حزب کمونیست چین نیز حاکم بر “CNN” CNN را تکذیب کرد و اظهار داشت که در واقع کیم بد نیست.

اخبار مرتبط  درگیری و دستگیری در بیت المقدس در حالی که مردم برای نخستین هشتمین هفته متوالی علیه نخست وزیر نتانیاهو اعتراض کردند (VIDEO) - RT World News

تعدادی از تئوری های بسیار دور از ذهن درباره کیم نیز ظهور کرده اند ، که شبکه محافظه کار One America News (OANN) ادعا می کند که او نه تنها یک عمل قلب انجام داده است ، بلکه یک “پزشک چینی برای کمک به این کشور پرواز کرد طبق این عمل جراحی ، رهبر را با تاج ویروس آلوده کرده بود “چندین مقام آمریکایی.” مانند سایر افراد در نوع خود ، این ادعا نیز هیچ تائیدی را مشاهده نکرده است.
همچنین در rt.com
چرا MSM اعتقاد دارد شایعات عجیب و غریب از جنوب درباره کره شمالی ناشی می شود؟ دو کشور هنوز از نظر فنی در جنگ هستند!فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *