ترامپ نقش واشنگتن در “حمله” ونزوئلا را پس از 2 مزدور آمریکایی که در نقشه ترور دستگیر شده بودند ، رد کرد – RT World News

رئیس جمهور آمریكا دونالد ترامپ ادعا كرده است كه دولت وی درگیر آنچه كه ونزوئلا خواستار كشته شدن رئیس جمهور خود شد. دو آمریکایی پس از تلاش برای رسیدن به این شهرستان از طریق دریا دستگیر شدند.

“این هیچ ارتباطی با دولت ما ندارد ،” ترامپ روز سه‌شنبه اصرار داشت ، پس از آنکه نیکولاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا گفت که 13 تروریست سعی کردند از کلمبیا به این کشور حمله کنند و “دو آمریکایی از تیم امنیتی دونالد ترامپ در گروه یورش قرار گرفتند. ”
همچنین در rt.com
دستگیری رئیس جمهور هدف نهایی حمله ایالات متحده و کلمبیا به مرحله حمله به ونزوئلا بود – مادورواز سیزده مرد دستگیر شده در هنگام حمله ناموفق ، دو مزدور آمریکایی به نام های لوک دمن و ایران بری شناخته شدند. گفته می شود که هر دو کارت شناسایی داشتند که آنها را به عنوان کارمند شرکت خدمات امنیتی Silvercorp مستقر در فلوریدا نشان می داد. مالک این شرکت به چندین خبرگزاری داد که “اینها بچه های من هستند، “و مادر دمن به CNN تأیید كرد كه پسرش مفقود شده است.

مقامات ونزوئلا صبح یکشنبه به همراه یک انبار قابل ملاحظه مسلسل ، اسلحه نظامی و مهمات به افراد نفوذی حمله کردند. یک قرارداد 212 میلیون دلاری که به صورت آنلاین فاش شد ، حاکی از آن است که مزدوران توسط “رئیس جمهور موقت” خود موقت “خوان گوائیدو” استخدام شده اند ، و اگرچه صحت آن تأیید نشده است ، چهره مخالف تحت حمایت ایالات متحده خواستار احترام دولت مادورو است. “حقوق بشر … مردم اسیر شده”

مهاجمان تلاش کردند از طریق قایق با سرعت قایق به بندر لا گئورا ونزوئلا برسند اما در آنچه که به نظر می رسد عملیاتی مشترک توسط گارد ملی ، پلیس و سازمان های ضد نظامی ارتش ونزوئلا بود ، رهگیری شدند.

اخبار مرتبط  اولین اسکادران هواپیماهای جنگنده رافائل ساخت فرانسه به عنوان تنش با چین در حال ورود به هند هستند - RT World News

وزارت امور خارجه کلمبیا هرگونه دخالت در حمله ناکام را رد کرده و دولت مادورو را به این امر متهم کرده است “نگاه کن[ing] برای حواس پرتی های خارج از کشور در شرایط بحران داخلی. “

وزارت امور خارجه آمریكا اعدام كرد “کارزار اطلاعاتی” توسط مادورو “رژیم” جدا کردن حقایق از تبلیغات درمورد این حادثه دشوار بوده است ، و می گویند که به دقت نقش کاراکاس و اطلاعات کوبایی را در کل بررسی می کند “ملودرام”
همچنین در rt.com
مادورو می گوید 2 آمریکایی “در تیم امنیتی ترامپ” در بین “مزدوران” در تلاش برای حمله به حمله ناکام قرار گرفتندایالات متحده کوبا و روسیه را به خاطر “پیش می رود“مادورو ، پس از ناکامی های مکرر گوآیدو برای به دست آوردن قدرت در کاراکاس ، از آنجا که واشنگتن ادعای خود را در ژانویه 2019 به رسمیت شناخت.

مادورو دو مهاجم آمریکایی را به عنوان اعضای خود ترامپ انگشت کرده بود “تیم امنیتی” با این حال ، یکی از شرکای تجاری سابق در Silvercorp ادعا کرد که در حالی که صاحب شرکت مزدور با محافظ ترامپ کیت شیلر معرفی شده بود ، پس از پیدا کردن او ساده لوح ، شیلر با او ارتباط برقرار کرده بود و از توهمات عظمت رنج می برد.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *