ترامپ و پنس هرگز درباره “نعمت های روسی برای طالبان” ، داستان NYT “نادرست” – رئیس اطلاعاتی ایالات متحده – RT World News

مدیر اطلاعات ملی آمریكا خود را از گزارش NYT كه مدعی شده روسیه به خاطر كشته شدن سربازان آمریكایی در افغانستان پول به طالبان پرداخت كرده ، فاصله گرفته است. وی گفت کاخ سفید هرگز درباره این موضوع توضیح داده نشده است.

ادعای منتشر شده توسط نیویورک تایمز مانند بسیاری از این داستان ها براساس منابع اطلاعاتی ناشناس است. این می گوید روسیه پرداخت کرده است “ستیزه جویان وابسته به طالبان” در افغانستان برای کشته شدن اعضای سرویس نظامی ایالات متحده ، و رئیس جمهور دونالد ترامپ پس از اطلاع در مورد آن ، کاری نکرد.

کاخ سفید این ادعا را رد کرده است که یا ترامپ یا معاون رئیس جمهور مایک پنس تاکنون از اطلاعات ادعایی درباره وضعیت ادعا شده خبر داده بودند. مدیر اطلاعات ملی جان راتکلیف از این تکذیب حمایت کرد و گفت داستان اصلی و “همه گزارش های خبری بعدی درباره چنین توجیهی ادعایی نادرست هستند.”

پویایی بین رسانه های اصلی آمریکا و دولت ترامپ در این مورد ، از همان الگویی که در گزارش قبلی بمب گذاری شده مشاهده می شود ، رئیس جمهور را به عدم تحمل در مواجهه با تهدید خارجی متهم می کند.

در ماه آوریل ، ABC News ادعا كرد كه ترامپ درباره یك گزارش اطلاعاتی نظامی كه در آن هشدار داده شده بود شیوع فاجعه آمیز یك بیماری ویروسی از چین گزارش شده است ، مختصراً ارائه شده است. مرکز ملی اطلاعات پزشکی (NCMI) ، خدماتی که گفته می شود گزارشی راجع به همه گیری Covid-19 که اکنون شناخته شده است تهیه کرده است ، نوشتن چنین سندی را تکذیب کرده است.
همچنین در rt.com
ترامپ از خبرهای دروغین ABC ابراز تأسف می کند ، زیرا اطلاعات پزشکی گزارش شوک را رد می کند ، اخطار واشنگتن در مورد کووید 19 را در ماه نوامبر رد کرداخبار مرتبط  وزیران می گویند اتحادیه اروپا پس از حملات گسترده به مرزهای سختگیرانه تر و اقدامات سریعتر در مورد محتوای تروریستی به صورت آنلاین نیاز دارد - RT World News

ماجرای نعمت طالبان فوراً توسط مظنونان معمول # مقاومت آغاز شد که آن را فرصتی برای حمله به ترامپ از سمت راست می دیدند. ریچل مادوو ، نوکر ارشد روسیگیت MSNBC ، اظهار داشت که ولادیمیر پوتین طالبان را به خاطر “بستن” آمریکایی پرداخت کرده و ترامپ آن را می دانسته است.

Project Lincoln Project با استفاده از ترامپ ، تبلیغی را منتشر كرد كه رئیس جمهور را متهم كرد “ایستاده توسط” نیروهای روسی

در حالی که پیچ و خم نعمتها ، با وحشت غرب وحشت ، یک چیز جدید است ، تلاش برای نقاشی روسیه به عنوان در دست داشتن با طالبان به سختی بی سابقه است. به عنوان مثال ، در سال 2017 ، برخی ژنرالهای برتر آمریكا ادعا كردند كه مسكو اسلحه را برای جنبش شبه نظامی افغانستان اجرا می كند. اما وقتی رئیس اطلاعات دفاعی آمریكا در مورد آن توسط قانونگذاران سؤال شد ، وی گفت هیچ مدرک جسمی نیست “انتقال سلاح یا پول” تا به حال پیدا شد

روسیه داستان NYT را یک واقعه خواند “ناخوشایند” بخشی از اطلاعاتی که باعث زیر سوال رفتن می شود “توانایی های فکری مبلغان از اطلاعات آمریکا” ، چه کسی نتوانست چیز قابل قبول تری ارائه دهد.
همچنین در rt.com
کیتلین جانستون: این کار اطلاعاتی ایالات متحده است که به شما دروغ بگوید. داستان فضیلت افغان نیویورک ، مطبوعاتی سیا است که به عنوان خبر مبدل شده استاگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *