ترامپ پس از تیراندازی در وین ، “تروریسم پست” را محکوم کرد – RT World News

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا ، حمله تروریستی در پایتخت اتریش را نكوهش كرد و تیراندازی مرگبار را “شرور” و “شیطانی” خواند در حالی كه پس از اقدامات تروریستی مشابه در فرانسه ، حمایت آمریكا از اروپا را تضمین كرد.

“دعای ما بعد از یک اقدام شرور تروریستی دیگر در اروپا با مردم وین است. این حملات شیطانی علیه مردم بی گناه باید متوقف شود “ ترامپ دوشنبه شب در توئیتی گفت ، ساعاتی پس از آنکه وین توسط افراد مسلح درگیر شد و پلیس ساعتها درگیر تیراندازی بود.

ایالات متحده در کنار اتریش ، فرانسه و همه اروپا در مبارزه با تروریست ها ، از جمله تروریست های رادیکال اسلامی ، ایستاده است.

در این تیراندازی ها حداقل سه غیرنظامی کشته و بیش از دوازده نفر زخمی شدند ، از جمله یک افسر پلیس. کارل نهامر ، وزیر کشور اتریش ، اوایل عصر دوشنبه در یک کنفرانس خبری گفت که حداقل یکی از مهاجمان در میان تعقیب و گریز گسترده پلیس در حال فرار بود. در جریان درگیری مسلحانه ، که در شش مکان مختلف در اطراف شهر رخ داد ، یک نفر توسط مأموران مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد
همچنین در rt.com
فیلم های دراماتیک نشان می دهد که در میان حمله تروریستی در حال جنگ مسلحانه با پلیس در مرکز وین استنهامر ضارب را چنین توصیف کرد “یک تروریست اسلامگرا” که نسبت به گروه تروریستی دولت اسلامی (داعش / داعش) دلسوز بود. به نظر می رسد یکی از افراد مسلح فریاد کشیده است “الله اکبر!” (“خدا بزرگ است!” به عربی) در یک نقطه از حمله ، فیلم هایی که به صورت آنلاین پخش می شود ، نشان می دهد.

اخبار مرتبط  درگیری در لهستان در حالی که پلیس فعالان طرفدار انتخاب را که به وزارت آموزش و پرورش ورشو زنجیر شده بودند ، برکنار می کند - RT World News

به گزارش اسپوتنیک ، هنگامی که جستجوی گسترده پلیس در اطراف شهر آغاز شد ، تا حدود 1000 تماشاچی در خانه اپرای دولتی وین گرفتار شدند – واقع در کمی بیش از یک کیلومتر (0.7 مایل) دورتر از منطقه ای که تیراندازی آغاز شد ، در نزدیکی کنیسه Stadttempel – گزارش اسپوتنیک ، با استناد به شاهد.

“این واقعاً ترسناک است. آنها 30 دقیقه قبل آواز را تمام کردند. بیش از 1000 نفر وجود دارد [stuck at the Vienna State Opera]، “ شاهد گفت ، از نام بردن خودداری کرد.

تماشاگران اپرا ضمن تحمل چیزی که باید در داخل انتظار پرتنش و ترسناکی داشته باشد ، با یک نمایش بعد از ساعت از فیلارمونیک وین پذیرایی شدند. بازخوانی مختصر توسط یک شهروند اینترنتی دستگیر شد و به صورت آنلاین با عنوان به اشتراک گذاشته شد “نه [terror] موسیقی در وین را متوقف خواهد کرد. “

به گزارش نیویورک تایمز ، بعداً خانه اپرا و همچنین یک تئاتر در نزدیکی آن با خیال راحت تخلیه شدند.

این حمله در وین به دنبال دو حادثه برجسته تروریستی دیگر در سایر نقاط اروپا انجام شد ، با خشم و ضربات چاقو سه کشته در هفته گذشته در نیس ، فرانسه و سربریدن وحشتناک یک معلم مدرسه در پاریس در ماه اکتبر ، که هر دو مورد تلقی شد “تروریسم اسلامگرا” توسط مقامات فرانسه
همچنین در rt.com
“این اروپا ماست”: ماکرون از حمله تروریستی وین “شوک و اندوه” ابراز داشت ، هشدار می دهد با “دشمنان” برخورد خواهد شدفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *