ترقه شکن محله برلین را روشن می کند در حالی که فعالان چپ از متخاصمین “دفاع” می کنند ، در برابر پلیس قرار می گیرند (ویدئو) – اخبار جهانی RT

معترضین در خیابانهای منطقه Friedrichshain برلین به راهپیمایی پرداختند تا علیه تخلیه برنامه ریزی شده یک پروژه مسکن چپ گرایان تظاهرات کنند. رسانه های محلی گزارش دادند که پلیس دستگیر شد.

تظاهرکنندگان هنگام عبور از این منطقه برای دفاع از ساختمانی که در حال حاضر توسط متجاوزان چپگرا اشغال شده است ، آتش سوزی و شلیک ترقه را در دست داشتند. رسانه های محلی به نقل از پلیس گفتند که حدود 1500 نفر در این اعتراض شرکت کردند.

فیلم منتشر شده توسط آژانس ویدئویی RT’s Ruptly فعالانی را نشان می دهد که با در دست داشتن یک بنر بزرگ با عنوان “دفاع از Liebig34” ، نام یک پروژه مسکونی واقع در Liebigstrasse 34 است. مقامات اعلام کرده اند که قصد دارند در 9 اکتبر متجاوزین را بیرون کنند.

ساکنان ساختمان اشغالی هنگام حرکت معترضین از داخل محله تابلوهایی را از پنجره های خود آویزان می کردند و موسیقی را منفجر می کردند.

اخبار مرتبط  لبنان همه مقامات بندر را دستگیر می کند زیرا تصور می شود تصاویر نیترات آمونیوم کم ذخیره شده بیروت را منفجر می کنند - RT World News

جمعیت توسط مأموران پلیس که برخی از آنها لباس ضد شورش داشتند ، همراهی می شد. گفته می شود این تظاهرات بدون هیچ حادثه جدی به پایان رسید. رسانه های محلی گزارش دادند که چندین بازداشت جداگانه صورت گرفته است.

Liebig34 خود را به عنوان یک توصیف می کند “پروژه مسکن آنارشیست-کویر-فمینیسم.” ساختمان اشغالی به نمادی از فعالیت های چپ گرایانه رادیکال در شهر تبدیل شده است. پس از طرح شکایت از طرف مالک ساختمان ، به مستاجرین دستور داده شده است که محل کار را تخلیه کنند ، زیرا اجاره تجاری در سال 2018 پایان یافت.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *