ترودو کانادا توسط GRETA جعلی در تماس تلفنی درباره ناتو ، باشگاه رهبران خصوصی جهان … و ترنس و فیلیپ South Park’s شوخی کرده است

نخست وزیر کانادا ، جاستین ترودو ، مورد اغفال شوخی های روسی قرار گرفت که وانمود می کنند گرتا تونبرگ هستند ، در مورد ژئوپلیتیک و رهبران جهان با او کمیسیون صحبت می کند و به او قول می دهد Terrance و Phillip را معرفی کند.

شوخی کننده های ولادیمیر کوزنتسوف و الکسی استولیاروف ، معروف به ووان و لکسوس ، در ماه ژانویه پس از سرنگونی هواپیمای مسافربری اوکراینی در ایران ، طی یک تماس تلفنی 10 دقیقه ای با ترودو ارتباط برقرار کردند. ضبط مکالمه بین ترودو و صدایی که به عنوان کودک محترم محیط زیست شناخته می شود ، روز دوشنبه در حساب YouTube Vovan و Lexus ارسال شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=ZJ8ZzLa8eAQ

ترودو سعی کرد به گرتا تقلبی اطمینان دهد که تمام تلاش خود را به کار می برد “تنش زدایی” تنش های بین المللی به دنبال فاجعه هواپیمای مسافربری. “من از شما می خواهم که بر (دونالد رئیس جمهور) ترامپ و ناتو تأثیر بگذارید ، بنابراین آنها به این واقعیت منجر می شوند که نه تنها آینده ، بلکه حال نیز از ما ربوده می شود” گرتا جعلی گفت.

“در واقع. ما در عراق چیزهای مختلفی را متعادل می کنیم. “ ترودو گفت. “این درک وجود دارد که بله ، سوالات واقعی در مورد جامعه جهانی و تعامل آمریکایی و اقدامات آنها وجود دارد ، در حالی که در عین حال این تصدیق وجود دارد که در مبارزه با تروریسم ، در مبارزه با داعش ، داعش ، نیاز به حضور نظامی بین المللی ، از جمله آمریکایی ها ، برای اطمینان از ثبات در منطقه. “
همچنین در rt.com
کمالا هریس ، که توسط کمدین های روسی که در نقش گرتا تونبرگ ظاهر می شوند ، “شوخی” می کند ، سازش جعلی ترامپ را “قبول” می کندراضی نیست ، گرتا جعلی پاسخ داد: “شما بزرگسال هستید ، اما مانند کودکان رفتار می کنید.” او در ادامه از دنیای دوست داشتنی تری صحبت کرد ، “جایی که جایی برای همه وجود دارد – برای سفیدپوستان و سیاه پوستان ، مسیحیان و مسلمانان ، برای ترامپ و (رئیس جمهور ولادیمیر) پوتین ، برای من و شما ، برای بوریس جانسون … برای ترانس و فیلیپ.”

مرجع Terrance و Phillip به دو نفره طنز کانادایی بود که در نمایش انیمیشن South Park بازی می کنند. ترودو مرجع را از دست داده یا نادیده گرفته و از گرتا جعلی به دلیل داشتن آن تمجید کرده است “دقیقاً چشم انداز درست” وی از وی به دلیل بازدید سال گذشته از کانادا و کمک به حزب خود برای پیروزی در انتخابات با بیان صریح نیاز تشکر کرد “بیشتر در مورد جوانان فکر کنید.”

“اما ناتو را ترک کن ،” گرتا جعلی پاسخ داد. اسلحه های خود را بیندازید. چیدن گلها. به طبیعت لبخند بزن ، زندگی مثل یک مرد. “
همچنین در rt.com
شوخی دوباره با گرتا اعتصاب می کند: برنی با همکاری Eilish & West “موافقت” می کند ، اما بواسطه “عامل خواب KGB” بوی موش می دهدترودو دوباره یک گوش دلسوز ارائه داد و گفت ، “من همچنین آرزو می کنم دنیایی باشد که در آن سربازان لازم نباشند ، اما متأسفانه ما هنوز در آن جهان زندگی نمی کنیم و این مردم را مجبور می کند که علیه کسانی که به بی گناهی آسیب می رسانند عقب نشینی کنند. اما من بسیار از سخنان پرشور شما قدردانی می کنم و همیشه در مورد چگونگی استفاده از مسیرهای مختلف برای رسیدن به مسیر صلح تأمل می کنم. “

“حرامزاده اصلی ترامپ است زیرا آقای ترامپ برای کشتن ما همه کار می کند” گرتا جعلی گفت. ترودو اشاره کرد که باید با او کار کند “رهبران جهانی که دیگران انتخاب می کنند” اما اضافه شده است:

من مطمئناً می توانم درک کنم که مردم می توانند بسیار بسیار شدید نسبت به او احساس کنند.

در آن زمان ، گرتا جعلی از ترودو دعوت کرد تا به باشگاه خصوصی خود بپیوندد “سیاستمداران ، روسای جمهور ، سران دولت هایی که از من حمایت می کنند و بنابراین ، قوانین جهان باید تغییر کند.” ترودو گفت که لازم است در مورد این باشگاه اطلاعات بیشتری کسب کند و از گرتا جعلی خواست تا برای او توضیحی ارسال کند.

من فکر می کنم این چیزی باشد که من خیلی مطلوب به آن نگاه کنم
همچنین در rt.com
“شما بچه ها درخشان هستید”: جوکر کوینکس جوکر عاشق شوخی با یوتیوب های روسی بود که در نقش گرتا تونبرگ ظاهر می شدنداخبار مرتبط  پکن ایالات متحده را به "تحریک برهنه" پس از هواپیمای جاسوسی U-2 که گفته می شود در طول تمرینات نظامی چین وارد منطقه پرواز نشده است متهم می کند - RT World News

گرتا جعلی همچنین ترودو را ترغیب کرد که مراقب دوستش ، پرنس هری ، در زمان و زمان انتقال وی به کانادا باشد. نخست وزیر پاسخ داد که هری است “کاملا یکی از بچه های خوب” و گفت که مشتاقانه منتظر گذراندن وقت با او است.

“اما من گاهی فکر می کنم همسرش او را دستکاری می کند ،” گرتا جعلی گفت. ترودو دوباره سعی کرد او را دلداری دهد و گفت “امتیازات و سازش های پیچیده ای وجود دارد” در هر رابطه ای و همسر هری ، مگان مارکل ، “همیشه وقتی او را ملاقات کرده ام دوست داشتنی بوده است.”

چرخ ها بالاخره شروع به خاموش شدن کردند وقتی گرتا تقلبی دوباره ترانس و فیلیپ را تربیت کرد و از ترودو خواست تا او را به آنها معرفی کند.

من از تیمم خواهش می کنم که بفهمد چگونه می توانیم شما را به هم وصل کنیم … اکنون مختصات مستقیم آنها را با من ندارم.

وقتی او دوباره خواستار مقدمه شد ، او گفت ، “صبر کن ، ترانس و فیلیپ ، مگر آنها در South Park نبودند؟” گرتا جعلی پاسخ داد که او نمی داند ، و ترودو گفت ، “من از درخواست شما قدردانی می کنم. من شخصاً آنها را نمی شناسم. من معتقدم که آنها تقلید مزاحم پارک جنوبی کانادایی ها هستند. “
همچنین در rt.com
‘روس ها روی دست خود خواهند جنگید!’ فرماندار آلاسکا قول داد که در خواستگویی شوخی همه پرسی استقلال و الحاق ’را خنثی کندترودو سپس از گرتا جعلی تشکر کرد و به سرعت مکالمه را به پایان برد ، احتمالاً در آن لحظه شروع به مشکوک شدن به چیزی کرد ، اما با این وجود گفت که مشتاقانه منتظر است تا به زودی با او دوباره صحبت کند.

دفتر نخست وزیر کانادا تأیید کرد که گفتگوی تلفنی با گرتا جعلی در ماه ژانویه انجام شده است ، با این استدلال که این صحبت صورت گرفته است “اولین تماس شوخی رهبر جهانی نیست” و اصرار دارد که ترودو “تشخیص داد که تماس جعلی است و بلافاصله آن را خاتمه داد.”

ویدیوی YouTube آخرین قسمت از مجموعه ای بود که Vovan و Lexus از آن نام می برند “ستاره ها زمین را نجات می دهند.” شوخی بازان ، که در نقش شخصیت های مختلف ظاهر می شوند ، همچنین موفق شده اند چهره های شناخته شده ای مانند شاهزاده هری ، رئیس جمهور فرانسه ، امانوئل مکرون و سناتورهای برنی سندرز ، کامالا هریس و لیندسی گراهام را دزدگیر کنند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *