ترودو “کریسمس عادی” را نادیده می گیرد زیرا موارد Covid-19 در کانادا افزایش می یابد و زنگ هشدار صدا به صدا در می آید – روت جهانی اخبار

اگر تعداد روزانه موارد Covid-19 همچنان افزایش یابد ، سیستم بهداشتی کانادا “دچار مشکل” خواهد شد ، رئیسان بهداشت هشدار داده اند ، زیرا نخست وزیر جاستین ترودو از کشور خواسته است “در آنجا بماند” و اقدامات بهداشتی را دنبال کند.

موج دوم ویروس ، 10 استان کانادا را مجبور به اعمال مجدد محدودیت ها کرده است ، در صورت پیش بینی اینکه اگر افراد ارتباطات اجتماعی خود را بیشتر محدود نکنند ، تعداد موارد ممکن است از سطح فعلی 5000 در روز به 60،000 در پایان سال شلیک کند. .

“ما روبرو هستیم [a] زمستانی که مردم را بیشتر و بیشتر به داخل خانه سوق خواهد داد ، و ما واقعاً در معرض خطر بالا رفتن کارمندان و بیمارستانها قرار می گیریم و عزیزان بیشتری می میرند. “ ترودو گفت ، از پله های محل اقامت خود در Rideau Cottage خطاب به ملت گفت:

بنابراین ما باید برای جلوگیری از گسترش جهش در مسیرهای فعلی ، هر کاری که می توانیم انجام دهیم تا سرعت گسترش Covid-19 را کاهش دهیم.

نخست وزیر اضافه کرد که “کریسمس عادی کاملاً صحیح است و کاملاً دور از ذهن است.”

آژانس بهداشت عمومی کانادا (PHAC) روز جمعه گزارش داد ، کانادایی ها می توانند موارد ویروس کرونا را به 20000 در روز محدود کنند اگر سطح تماس فعلی خود را حفظ کنند. PHAC اضافه كرد ، اما به منظور كاهش کل موارد روزانه به كمتر از 10 هزار ، مردم بايد ارتباط اجتماعي خود را فقط به فعاليت هاي ضروري محدود كنند.

اخبار مرتبط  آیا حج برای اولین بار در طول تاریخ از Covid-19 توافق شده است؟ نه اگر حقایق را درباره عناوین clickbait انتخاب کنید - RT World News
همچنین در rt.com
روند “تنظیم مجدد عالی” در توییتر پس از سخنرانی ترودو در Covid-19 اشاره می کند که این فقط یک “تئوری توطئه” نیستدر همین حال ترودو ادعا کرد که اتاوا از قدرت اضطراری برای معرفی مجدد قفل خود به سبک ملی استفاده می کند ، اظهار داشت که او “به دنبال آوردن چکش فدرال برای انجام کارها نیست.”

نخست وزیر پس از هشدار مدیر بهداشت عمومی دکتر ترزا تام در حال صحبت بود “ما مسیر خوبی نداریم” همانطور که او در مورد آخرین مدل سازی Covid بحث کرد.

“من فکر می کنم در سراسر هیئت مدیره ، در سراسر کانادا ، باید بگوییم اکنون زمان فوری است که ما تماس ها را محدود می کنیم” او گفت.

بر اساس اطلاعات دانشگاه جان هاپکینز ، کانادا 11،314 مورد مرگ مربوط به ویروس و در کل 319،229 مورد را ثبت کرده است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *