تروریست گرگ تنها گره وابسته به داعش پس از شلیک در دهلی ، با دو بمب دستگیر شد – RT World News

پلیس هند مردی را که مظنون به طرح حملات به نام داعش در پایتخت این کشور است ، دستگیر کرده است. وی پس از آتش سوزی دستگیر شد ، زیرا مقامات جستجو برای همدستان احتمالی وی آغاز کردند.

معاون کمیسر سلول ویژه پلیس پلمود کوشوا ، مظنون ، عبدال یوسف خان را به عنوان “گرگ تنها که قصد حمله به پایتخت ملی را داشت.”

خان در حالی که سوار بر موتورسیکلت بود رهگیر شد و پس از آتش سوزی مختصر در آن بازداشت شد. در جریان این عملیات پلیس هیچ تلفاتی را گزارش نکرد.

یک قبضه اسلحه و دو بمب اجاق گاز خانگی – مواردی که اغلب در حملات تروریستی از جمله بمب گذاری ماراتن بوستون در سال 2013 مورد استفاده قرار می گیرد – از این مظنون کشف شد. هر دو وسیله انفجاری توسط یک بمب خنثی شدند.

اخبار مرتبط  انفورم بزرگ INFERNO پس از چندین هفته نشت گاز IGNITES در میدان نفت هند فوران می کند - RT World News
همچنین در rt.com
2 افسر پلیس در کشمیر پس از حمله ستیزه جویان به کاروان پیش از روز استقلال هند کشته شدمقامات گفتند که آنها در حال بررسی گزارشی بودند که احتمالاً خان همدست داشته است.

پس از دستگیری خان ، همه ایستگاه های پلیس در ایالت اوتار پرادش شمالی در معرض خطر قرار گرفتند ، زیرا گمان می رود که وی در آنجا ساکن بود. منابع به تایمز هند گفتند که عملیاتی برای یافتن بستگان مظنون در ایالت انجام می شود.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *