ترکیه واکسن Sinovac’s Covid-19 را برای کارمندان بهداشت و درمان ، با تلقیح بیش از 160،000 در روز ، شروع می کند – RT World News

ترکیه همزمان با آغاز برنامه تلقیح علیه ویروس ، که منجر به کشته شدن بیش از 23000 نفر در کشور شده است ، مدیریت jab Covid-19 تولید شده توسط شرکت چینی Sinovac را آغاز کرده است.

به دنبال واکسیناسیون تلویزیونی وزیر بهداشت Fahrettin Koca در شب چهارشنبه ، مقامات ترکیه از روز پنجشنبه شروع به تزریق داروی Sinovac برای کارکنان بهداشت و درمان کردند.

کارکنان بهداشتی که نوبت دهی را بصورت آنلاین رزرو می کنند ، برای مدت کوتاهی پس از جراحت تحت نظر قرار گرفتند و در 28 روز دوز دوم به آنها داده می شود.

کوکا در توییتر خود به مقامات بابت تزریق سریع این واکسن به مردم تبریک گفت و افزود که بیش از 100000 قبلاً واکسینه شده اند و پیوندی به پیشخوان زنده دارند. 70،000 کارمند دیگر در یک ساعت پس از توییتر واکسینه شده اند.
همچنین در rt.com
Sinovac می گوید واکسن Covid-19 پس از ادعای شریک زندگی برزیلی فقط 50٪ موثر بودن ، واکسن Covid-19 “خوب” دارداخبار مرتبط  کلیسای آرژانتین به یک نوار تبدیل شد و کشیشانی را به پیشخدمت تبدیل کردند تا در اعتراض به اقدامات قفل کننده کوروی ویروس - RT World News

ترکیه 50 میلیون دوز Sinovac’s CoronaVac سفارش داده است اما تاکنون فقط 3 میلیون دوز دریافت کرده است. دولت همچنین در حال تهیه واکسن از روسیه و همچنین شلیک شده توسط Pfizer و BioNTech است.

روز سه شنبه ، محققان برزیلی نگرانی ها را در مورد اثربخشی سینووک پس از آزمایش ها نشان دادند که فقط 50.4 درصد موثر است.

با این حال ، روز چهارشنبه ، یین ویدونگ ، رئیس Sinovac ، به روزنامه نگاران گفت كه jab CoronaVac 100 درصد در پیشگیری از موارد شدید Covid-19 م effectiveثر است ، زیرا او سعی در اصلاح محققان در دادگاه برزیل داشت.

تحقیقات اولیه از آزمایش Sinovac در ترکیه نشان داد که این واکسن 91.25 درصد موثر بوده است ، اما داده ها فقط بر اساس تجزیه و تحلیل موقت 29 مورد بوده است.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *