تشکیلات خودگردان فلسطین پس از از سرگیری هماهنگی با اسرائیل ، سفیران خود را به امارات و بحرین بازگرداند – RT World News

سفیر فلسطینی روز چهارشنبه گفت ، سفیران فلسطین پس از فراخواندن در پاسخ به معاملات میانجیگری کشورهای خلیج فارس با اسرائیل ، به پستهای خود در امارات متحده عربی و بحرین بازگردانده می شوند.

این اعلامیه پس از آن اعلام شد که تشکیلات خودگردان فلسطین یک روز قبل اعلام کرد که هماهنگی های امنیتی و مدنی خود را با اسرائیل از سر می گیرد ، حدود شش ماه پس از خروج رئیس جمهور محمود عباس از کلیه توافقات در اعتراض به برنامه های الحاق اسرائیل برای کرانه باختری.
همچنین در rt.com
تشکیلات خودگردان فلسطین پس از قطع رابطه رئیس جمهور عباس از شش ماه پیش ، همکاری خود را با اسرائیل برقرار کردروز چهارشنبه ، اولین هیئت دولت از بحرین در بحبوحه از هم گسیختگی روابط دو کشور ، به اسرائیل رسید.

عبدالله لطف الزياني ، وزير امور خارجه بحرين با نخستين پرواز تجاري Gulf Gulf به تل آويو ، كه شماره آن GF972 بود ، و به شماره تلفن +2702 اسرائيل اشاره داشت ، به تل آويو سفر كرد.

الزایانی اعلام کرد که از ماه دسامبر 14 پرواز هفتگی بین اسرائیل و بحرین انجام می شود و سیستم ویزای الکترونیکی جدیدی از اول دسامبر معرفی می شود.

اخبار مرتبط  New Madeleine McCann مظنون همچنین به DISAPPEARance دختر دیگر مرتبط است - RT World News

وی همچنین خواستار از سرگیری مذاکرات صلح اسرائیل و فلسطین شد.

“بگذارید ما به صلحی دست یابیم که برای خاورمیانه رفاه ایجاد کند ، ما باید برای حل مناقشه فلسطین و اسرائیل تلاش کنیم ، ما خواستار از سرگیری مذاکرات صلح بر اساس راه حل دو کشور هستیم” او گفت.

بحرین و امارات هر کدام پس از امضای اسرائیل در سال جاری توافق کردند که روابط خود را با اسرائیل عادی کنند “توافق های ابراهیم” در کاخ سفید در ماه سپتامبر ، در معامله ای با همکاری دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا.
همچنین در rt.com
هیئت دولت اول بحرین ، به رهبری وزیر امور خارجه ، در پی گرم شدن روابط به اسرائیل می آیدنخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو قرار است روز چهارشنبه اجلاس سه جانبه ای را با الزایانی و مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا برگزار کند.

اخبار این نشست با واکنش کمیته نیروهای ملی و اسلامی فلسطین روبرو شد ، که آن را a “حمله واضح” در مورد فلسطین

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *