تصاویر سربازان با لباس استتار که با معترضین روبرو هستند ، در بازداشت وحشیانه ظاهر می شوند – RT World News

سربازان بسیار مسلح با لباس نظامی در حالی که تظاهرات علیه انتخابات ریاست جمهوری در سراسر بلاروس ادامه داشت ، در تیراندازی با گلوله های لاستیکی و نارنجک های فلاشبانو در جمع معترضین که مانع ترافیک در مینسک شده بودند ، تیراندازی شدند.

معترضان روز دوشنبه خیابان کلاریویسکایا در غرب مینسک ، یک جاده اصلی در نزدیکی جاده حلقه اول را مسدود کردند. پلیس ضد شورش اعزام شده برای متفرق کردن آنها ظاهرا توسط نظامیان با لباس استتار الگو و مسلح به سلاح های خودکار تقویت شده بود ، که “آتش” در تظاهرکنندگان

همانطور که مشخص شد این گلوله ها دور شورش های پلاستیکی بوده و انفجارها از فلاش باند و شعله های دود بوده است. چندین نفر زخمی شدند از جمله ، روزنامه نگار ناتالیا لوبنوفسایا ، از مجله Nasha Niva ، که در اثر اصابت گلوله لاستیکی در ناحیه پا مورد اصابت قرار گرفت.

حساب های رسانه ای طرفدار تظاهرات کننده سریع محکوم شدند “افراد ناشناس با لباس ارتش بدون شناسایی” که بودند “تیراندازی به مردم”

این مردان با لباس به سرعت در رسانه های اجتماعی به عنوان اعضای یگان ویژه ضد تروریستی وزارت کشور بلاروس معروف به “الماز” (الماس) شناخته شدند.

هزاران تظاهرکننده روز دوشنبه در اعتراض به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری روز یکشنبه به خیابان های مینسک و شهرهای دیگر بلاروس رفتند. رئیس جمهور فعلی الكساندر لوكاشنكو با تقریباً 80 درصد آرا رسماً پیروز شد ، اما اپوزیسیون متحد به رهبری سوتلانا تیكانوفسكایا خواستار فسخ انتخابات شد و ادعا كرد تقلب گسترده و بی نظمی است.

اخبار مرتبط  پلیس ضد شورش از طریق سنگرهای شعله ور در 2 شب از پاریس به دلیل مرگ موتورسواری متهم (VIDEO) - RT World News
همچنین در rt.com
پلیس به تظاهرکنندگان علیه نتایج انتخابات ریاست جمهوری در بلاروس نارنجک و گاز اشک آور شلیک کردبراساس گزارش رسانه های محلی ، پلیس در اعتراضات روز دوشنبه با استفاده از گلوله های لاستیکی ، نارنجک های فلش باند و گاز اشک آور در مینسک و جاهای دیگر سرکوب کرده است. در پی درگیری بین پلیس و معترضان مخالف مخالف روز یکشنبه ، بیش از 3000 نفر دستگیر شدند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *