تصاویر ماهواره ای آژانس فضایی روسیه تخریب تکان دهنده ای را در اثر انفجار بیروت به ثبت رسانده است – RT World News

هیچوقت کلیشه ریزه کاری در مورد تصویری که هزاران کلمه را نقاشی می کند صحیح تر از تصاویر ماهواره ای قبل و بعد خیره کننده نیست ، توسط Roscosmos ، که ویرانی های کاملی را که ناشی از انفجار بندر بیروت است ، ضبط می کند.

اولین عکس ، که در نوامبر گذشته گرفته شده است ، مجموعه ای از انبارهای بزرگ را در کنار آبشار پایتخت لبنان نشان می دهد. همچنین ساختمان های پر بسته ای نیز می توانند در حال پراکنده شدن به سمت دریا باشند ، در حالی که جنگی از خیابانهای تنگ بین شریانهای اصلی شهر در جریان است.

در عکس تازه تکان دهنده ، که در اثر انفجار وحشتناک روز سه شنبه توسط آژانس فضایی روسیه گرفته شده است ، به سختی اثری از انبارها باقی مانده است.

فقط سایه بناهای قبلی را می توان در منظره شهری مضراب دید ، گویا انبارهای بزرگ با پاک کن پاک می شدند. سوراخ عظیمی نیز می تواند در اسکله مرکز لرزه انفجار مشاهده شود.

اخبار مرتبط  تعداد کشته ها پس از انفجارهای پی در پی در پایگاه نظامی گینه استوایی به 98 نفر افزایش یافت - اخبار جهانی RT

تعداد زیادی ساختمان کوچکتر در مجاورت منطقه انفجار نیز با انفجار فوق العاده ای که جان بیش از 100 نفر را گرفت و به هزاران نفر مجروح شد ، به شدت آسیب دیده یا کاملاً تخریب شده است.

روز چهارشنبه ، نجاتگران به جستجوی بازماندگان ادامه دادند تا زباله های ساختمان های بی شماری را خرچنگ کنند. رئیس جمهور میشل عون گفت: 2750 تن نیترات آمونیوم ، که در کودها و بمب ها استفاده می شود ، از سال 2014 بدون اقدامات ایمنی در بندر ذخیره شده بود.
همچنین در rt.com
فرماندار توضیح می دهد که 200،000+ نفر در بیروت به عنوان شهر در اثر انفجار شوک ویران شده اندمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *