تصاویر منتشره از ابزارهای داخلی توییتر نشان می دهد که پلت فرم علی رغم انکار عمل برای سالها ، لیست های سیاه لیست کاربر را حفظ می کند – RT World News

براساس گزارش های متعدد ، تصاویر منتشر شده از سیستم های داخلی توییتر نشان می دهد که این شرکت “لیست های سیاه” را برای کاربرانی که از نظر آنها نامطلوب است ، نگه می دارد. این نشت به دنبال بزرگترین هک در تاریخ سیستم عامل بود.

به نظر می رسد این تصاویر ، صفحه نمایش کنترل داخلی در انتهای سایت هستند ، نشان می دهد که توییتر حساب های کاربران را با برچسب هایی از قبیل “لیست سیاه روندها” ،“جستجوی لیست سیاه” و “در معرض خطر.” تصاویر برای اولین بار توسط مادربورد در شامگاه چهارشنبه گزارش شد ، به زودی پس از CNet ، که همچنین گفت که نسخه هایی از تصاویر را بدست آورده است.

اگرچه گفته می شود توییتر برای تمیز کردن سایت از ارسال عکس های مربوط به نقض حریم خصوصی ، تلاش کرده است ، اما این شرکت هنوز برای مشخص کردن معنای آنها یا توضیح هدف از این دست ، هنوز به وزن نکشیده است. “لیست های سیاه” این پلتفرم از مدتها پیش معتقد است كه کاربران را “ممنوعیت سایه” نمی گذارد – و یا به دلیل ممنوعیت صحیح دسترسی به حسابها را محدود نمی كند – اما تصاویر ظاهراً به بیرون كشیده شده باعث ایجاد گردباد گمانه زنی ها شده است كه از همه اینها درگیر عمل است. به ویژه کاربران محافظه کار نسبت به گزارش ها دست به دامن اعتراض بودند و مایک چرنوویچ ، صاحب نظر راست گرایانه ، این شرکت را به ویرایش مطالب متهم کرد. “دستی” برای از بین بردن نظرات سیاسی خاص.

یک شرکت پست وبلاگ در سال 2018 به دنبال رفع نگرانی ها و “[set] رکورد مستقیم در مورد اینکه آیا ممنوع الکار سایه است ، اصرار دارد که صاف باشد “ما نمی کنیم” با این حال ، یک تغییر متعاقباً در دسامبر گذشته ، این عمل را به طور عملی در سیاست های این پلتفرم نوشت. طبق شرایط جدید ، توییتر گفته است که این حق را حفظ می کند “توزیع محدود یا دید هر محتوا در سرویس ،” هرچند آن را مشخص نکرده است که دقیقاً چگونه چنین چیزی را عملی خواهد کرد یا چه زمانی و کجا چنین محدودیت هایی اعمال می شود.

اخبار مرتبط  "اکنون زمان آن زمان نیست!" رئیس سازمان ملل گفت كه WHO در جنگ جهانی "كوید 19" "بحرانی" است زیرا ایالات متحده بودجه خود را برای تحقیق در مورد "روابط چین" كاهش می دهد.
همچنین در rt.com
«ممنوعیت سایه» که در شرایط جدید خدمات توییتر نوشته شده است ، ممکن است «دید را برای برخی از کاربران محدود کنداین پرونده های ادعا ساعاتی بعد از بزرگترین هک در تاریخ توییتر پدید آمده است ، که باعث شد میلیاردرها ، افراد مشهور ، سیاستمداران و شرکت ها در کلاهبرداری دور دست و پا گیر باشند. در حالی که توییتر در اکثر اوقات چهارشنبه در مورد این حادثه عمدتا مادر بود ، اما بعد از ظهر این شرکت تأیید کرد که سیستم های داخلی این کشور واقعاً در معرض این نقض گسترده قرار گرفته اند و به هکرها اجازه می دهد تعداد زیادی حساب را همزمان از طریق یک صفحه کنترل فقط کارمندان ربودند. – احتمالاً همان نمایش داده شده در تصاویر.

“ما آنچه را که به نظر ما حمله هماهنگ مهندسی اجتماعی توسط افرادی است که با دسترسی به سیستم ها و ابزارهای داخلی ، تعدادی از کارمندان خود را با موفقیت هدف قرار داده است ، کشف کردیم.” این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد و خاطرنشان می کند که هنوز تحقیقات در مورد دسترسی غیرقانونی دیگر هکرها در دست بررسی است.
همچنین در rt.com
“حمله هماهنگ مهندسی اجتماعی”: توییتر دسترسی کارمندان به سیستم های داخلی را که در هک کلاهبرداری بیت کوین هدف قرار گرفته اند ، تأیید می کندفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *