تصمیم برای انتشار کتاب جدید جردن پیترسون باعث بیدار شدن کارمندان خانه تصادفی پنگوئن و گریه در جلسه کارکنان می شود – RT World News

کارمندان Penguin Random House با تصمیم این شرکت برای چاپ کتاب جدید استاد پایتخت کانادایی ، جوردن پیترسون ، به مضطرب شدن منجر شدند ، جلسه ای باعث شد که کارمندان گریه کنند و خواستار لغو قبور باشند.

“تالار شهر” احساسی روز دوشنبه برگزار شد ، پس از آنکه مشخص شد غول انتشارات کتاب جدید پیترسون را اداره می کند ، که در مارس 202 منتشر می شود. کارمندان به طور ناشناس جنجال را به Vice News ، که گفت“مردم در جلسه گریه می کردند که جوردن پیترسون چگونه زندگی آنها را تحت تأثیر قرار داده است.”

یکی دیگر از کارمندان استدلال کرد که پیترسون “نمادی از سخنان نفرت انگیز و ترانسوبیا است ، و این واقعیت که او نماد برتری طلبی سفیدپوستان است ، صرف نظر از محتوای کتابش ، من افتخار نمی کنم که در شرکتی که او را منتشر می کند کار کنم.” کارگران همچنین اصرار دارند که اگر در لغو کتاب راه خود را پیدا نکنند ، تمام سود حاصل از این پروژه باید به سازمانهای LGBTQ اهدا شود.

هیچ نشانه ای وجود ندارد که هر یک از کارمندان معترض کتاب را خوانده باشند ، “فراتر از نظم: 12 قانون دیگر برای زندگی”. پیترسون ، یک روانشناس بالینی ، پیامی کاملاً غیرحزبی از آزادی شخصی و مسئولیت شخصی دارد ، اما وی به دلیل محبوبیت در بین محافظه کاران ، به عنوان یک افراط گرای راست شناخته شده است.

دانشگاه کمبریج سال گذشته به دلیل فشارهای اعضای هیئت علمی و دانشجویان پیشنهاد خود را برای بورس تحصیلی به پیترسون لغو کرد و معترضین سعی در جلوگیری از صحبتهای وی داشتند. پیترسون با دیدگاه های ضد سیاسی درستی خود جمعیت را از خواب بیدار کرده است. او تا حدی از طریق اعتراض در کلاس درس در مخالفت با گفتار اجباری مانند مجبور شدن به استفاده از ضمایر جایگزین به شهرت رسید.
همچنین در rt.com
جان کلیز پس از برچسب “ترنسفوبیک” به دلیل حمایت از JK Rowling ، اوباش توییتر را “بیدار” کردPenguin Random House ، که بلافاصله پس از انتشار کتاب جدید پیترسون ، جلسه کارمندان خود را برگزار کرد ، در بیانیه ای روز سه شنبه گفت که برای شنیدن بازخورد کارکنان آزاد است و از یک کانال بازخورد ناشناس که توسط کارمندان ایجاد شده است استقبال می کند. اما این شرکت اضافه کرد ، “ما همچنان به انتشار طیف وسیعی از صدا و دیدگاه متعهد هستیم.”

اخبار مربوط به واکنش بدون وقفه حداقل باعث تسکین کمیک در توییتر شد. “ههههههه ، بهترین داستان روز” روزنامه نگار بارت ویلسون گفت. روزنامه نگار استرالیایی ، ریتا پناهی در ایستاد “هاهاهاها.”

جاناتان کی ، سردبیر Quillette ، با استدلال اینکه اینگونه است ، لحن جدی تری گرفت “کاملا وقت ناشران برای بیرون آوردن سطل زباله در لیست حقوق بیدار شده خود است.” وی افزود تلاش برای دفاع از كتاب صرفاً نتیجه می دهد “گوشت قرمز به اوباش ،” سیگنالینگ که آنها می توانند “با دیدگاه های برادانه خود بیشتر استخراج کنید.”

“مردم از Covid می میرند ، مشاغل خود را از دست می دهند ، و این دستبندهای خراب به نوزاد تبدیل می شوند زیرا کارفرمای آنها کتابی را که دوست ندارند منتشر می کند ،” کی گفت.
همچنین در rt.com
هدف پس از بمباران شدن در اتهامات سانسور ، چرخش ناگهانی و تبدیل شدن به کتاب “ترنس هراسی” را انجام می دهدفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

اخبار مرتبط  ترکیه یونان را به از سرگیری گفتگوها در میان اختلافات دریای مدیترانه شرقی دعوت می کند - اخبار جهانی RT

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *