تظاهرات معترضان ضد قفل در تل آویو در حالی که دومین قرنطینه سراسری بر اسرائیل طغیان می کند – VIDEO

صدها نفر یک شب خیابان های مرکز تل آویو را اشغال کرده اند تا خشم خود را از قفل دوم سختگیرانه تحریک کنند که تحرک مردم را به طرز چشمگیری محدود می کند ، اکثر مشاغل را تعطیل می کند و قوانین فاصله اجتماعی را اجرا می کند.

تجمع ضد قفل به تعداد صدها نفر ، روز پنجشنبه در تل آویو آغاز شد – چندی نگذشته بود که دولت اقداماتی را برای خاموش کردن دوم Covid-19 انجام داد. نخست وزیر بنیامین نتانیاهو اصرار داشت که این اقدام به عنوان بیمارستان ضروری است “پرچم قرمز را برافراشت” پس از یک افزایش شدید در موارد تازه Covid-19.

بسیاری از معترضان به وضوح از احتمال زندگی در یک قفل دیگر ناراحت بودند که باعث می شود آنها به شعاع 500 متری اطراف خانه های خود بچسبند ، اجتماعات بیش از 10 نفر را در داخل ممنوع کنند و به طور موثر مدارس ، رستوران ها ، مراکز خرید و سایر مکان های عمومی را ببندند .

بیشتر بخوانید: نتانیاهو اسرائیل را به دلیل گسترش سریع Covid-19 در محاصره 3 هفته ای قرار داد

“خاموش کردن این است که ما را به گوسفند مطیع و سرکوب شده تبدیل کند” معترض به نام دیكلا به آژانس ویدئویی RT’s Ruptly گفت. اقدامات قرنطینه ای است “برای شکستن ما” او فریاد زد.

اخبار مرتبط  هزاران نفر در برلین علیه ماسک های اجباری و اقدامات Covid-19 راهپیمایی می کنند (عکس ، فیلم های ویدئویی) - RT World News

معترضین پلاکاردها و بنرهایی را نشان دادند که قفل شدن را محکوم کرده و اصرار داشتند اقدامات ویروس کرونا واکنش بیش از حد بوده است.

دیگرانی که به این اعتراض پیوستند گفتند که اسرائیلی ها این اعتراض را داشتند “واقعاً به اندازه کافی کافی بود.” مردم در حال بیدار شدن از وضعیتی هستند که همه در آن هستند “فقط می خواهم به نوعی واکسن التماس کنم ،” معترض دیگری گفت. “اما ما در حال حاضر از این موضوع آگاه هستیم و دیگر واکسنی نخواهیم خورد ،” وی افزود

https://www.youtube.com/watch؟v=OuTFgl_IqTY

اسرائیل بیش از 175200 مورد و بیش از 1160 مرگ را گزارش كرده است ، مقامات نگران این هستند كه ممكن است نرخ مرگ و میر افزایش یابد زیرا اخیراً عفونتهای جدید بیش از 5000 مورد در روز افزایش یافته است.

به غیر از این ، مقامات می ترسند ویروس کرونا در دوره روز مقدس مقدس یهود که طی آن خانواده ها و دوستان به طور معمول در خانه جمع می شوند ، گسترش یابد. مجموعه قوانین جدید این دستورالعمل ها را الزامی می کند “رفتن به نماز ، حتی در تعطیلات ، منوط به قانون 500 متر است.”

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *