تظاهرکنندگان تل آویو را برای فریب دادن “توافق وحدت” نتانیاهو-گانتز به عنوان تعرض به سیستم عدالت (ویدئو) – RT World News

صدها نفر در اسرائیل اعلام كردند كه از توافق ائتلاف توافق شده توسط بنیامین نتانیاهو و رقیب وی بنی گانتز ابراز نارضایتی می كنند ، اما منتقدین می گویند ممكن است نخست وزیر درگیر ، كه با محاكمه فساد روبرو است ، را از این كار دور كند.

حدود دو هزار معترض معترض شنبه عصر شنبه در دومین اقدام گسترده علیه دولت وحدت در یک هفته ، میدان رابین تل آویو را پر کردند. پیش بینی می شود که از توافق میان حزب راست لیکود راست نتانیاهو و حزب گریت گراست و لیبرال آبی و سفید که روز دوشنبه رخ داد ، دولت موسوم به وحدت قرار است به بن بست سیاسی یک ساله خاتمه دهد ، که توسط دو انتخابات غیرقابل انکار حاصل شده است. در یک ردیف.

شرکت کنندگان در تظاهرات “پرچم سیاه” نتانیاهو را به تلاش برای تضعیف سیستم قضایی با چسبیدن به قدرت متهم کردند ، در حالی که در سه پرونده فساد متهم شده است. دادگاه او اکنون در 24 ماه مه – تقریباً دو ماه دیرتر از تاریخ اصلی مارك 17 آغاز می شود.

تظاهرکنندگان همچنین مورد انتقاد گانتز قرار گرفتند ، که پس از انعقاد معامله ، حمایت او را از بین برد ، ضمن اینکه او را متهم کردند که به نتانیاهو بیش از حد به کمیته انتصابات دادگستری که اکنون اکثریت جناح راست دارد ، متهم شده اند.

اخبار مرتبط  دانیل الزبرگ ، فاش کننده اسناد پنتاگون ، در دفاع از آسانژ شهادت می دهد ، می گوید ویکی لیکس "جنایات جنگی" را برای "منافع عمومی" افشا کرد

معترضین ، ماسک های اهدای رنگ و پرچم های سیاه و همچنین پرچم های اسرائیل ، به دنبال ایستادن 2 متر از یکدیگر بودند – یعنی رعایت دستورالعمل های دوردست اجتماعی که تحت قفل شدن کرونور ویروس اعمال می شود.

اعتراض روز شنبه شبیه به اعتراضی است که یک هفته پیش برگزار شده است – اولین نوع از آن در زمانهایی که عقب نشینی های جهانی Covid-19 تقریباً همه مسائل سیاسی را تحت الشعاع خود قرار داده است ، در حالی که اجتماعات عمومی گسترده در اکثر کشورها غیرقانونی است.




همچنین در rt.com
تظاهرکنندگان ضد نتانیاهو در اسرائیل با نگه داشتن فاصله اجتماعی ، اعتراض بی نظیری را برگزار می کنند (عکس ، VIDEOS)



اگرچه پلیس سرانجام این تجمع را روشن تر کرد ، گیلاد اوران وزیر امنیت عمومی اسرائیل در روز جمعه اعلام کرد که اجرای قانون تعداد معترضین را محدود می کند ، با ابراز نگرانی از افسران نمی توانند مراقب معترضین باشند که دو متر از هم فاصله داشته باشند.

اما گفته می شود که این پیشنهاد توسط دادستان کل اسرائیل رد شد.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *