تظاهرکنندگان ضد نتانیاهو در اسرائیل با فاصله گرفتن از فاصله اجتماعی ، اعتراض بی نظیری را برپا می کنند (عکس ، فیلم های ویدئویی) – RT World News

تظاهرکنندگان اسرائیلی برای اعتراض به دولت بنیامین نتانیاهو در اعتراض به دولت ناپدید شدند. با توجه به نیاز به مسافت اجتماعی ، آنها در یک تجمع دیدنی و دیدنی دو متری از یکدیگر ایستادند.

میدان رابین تل آویو اغلب زمینه ای برای تجمع ها است. سال گذشته ده ها هزار نفر برای اعتراض به محدودیت های پلیس در جشنواره های موسیقی به این خیابان رفتند ، در حالی که سال گذشته شاهد بودیم که فعالان حقوق همجنسگرا برای فریاد کشیدن قانون جنجالی برانگیز در مجلس حاضر شدند.

با این وجود ، یکشنبه برخلاف گذشته دیگر ، تجمع برگزار شد. جمعیت معترضان – که توسط روزنامه لیبرت هاآرتص بیش از 2،000 تخمین زده می شود – دو متر از هم فاصله داشتند ، مکانهای آنها با صلیب های سیاه روی زمین مشخص شده است.

این تجمع ، بخشی از تظاهرات های “پرچم سیاه” اسرائیل ، توسط پلیس مجازات شد ، مادامی که قوانین از راه دور اجتماعی به نامه رعایت شود ، و تا زمانی که برگزار کنندگان برای تهیه ماسک های محافظ صورت به معترضین حمله کردند.

تظاهرکنندگان ماه گذشته هدف اصلی گرفتن قدرت اضطراری به سازمانهای امنیتی کشور بودند. تحت اختیارات جدید ، آژانس اطلاعاتی داخلی شین بت مجاز است داده های تلفن همراه شهروندان را تحت نظارت اجرای اقدامات قرنطینه ردیابی کند.

اخبار مرتبط  شریک Assange برای کمک به متوقف کردن استرداد بنیانگذار ویکی لیکس به ایالات متحده ، درخواست CrowdJustice را صادر کرد - RT World News

سیاستمدار اپوزیسیون ، یایر لاپید نیز ظاهر شد و متحد یک بار خود بنی بنی گانتز را به دلیل تلاش برای تشکیل دولت با نتانیاهو پس از انتخابات در اوایل ماه گذشته فریب داد.

اعتراض یکشنبه ممکن است اجازه داده شود که برگزار شود ، اما معترضین فلسطینی در اورشلیم هفته گذشته به همان آزادی داده نشد. پلیس روز جمعه تظاهرکنندگان ضد شهرک سازی در شهر 5،000 سنگ (1400 دلار) را جریمه کرد. یک هفته قبل ، معترضان چپ اسرائیلی نیز پس از انتخاب خانه Kfar Saba ، رئیس سابق نیروهای دفاعی گابی اشکنازی ، با جریمه سیلی زدند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *