تعداد کرونور ویروس جهانی 150،000 نفر – آمارهای مربوط به جان هاپکینز – RT World News

در حالی که ویروس از طریق ایالات متحده و اروپا به ویروس می رود ، تعداد مرگ و میر جهانی در اثر بیماری همه گیر کروناویر از 150 هزار نفر فراتر رفته است. بیش از 2.2 میلیون پرونده در کل تأیید شده است.

براساس داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جان هاپکینز ، همچنین گزارش داده است که در روز جمعه ، 1509488 نفر با کرونا ویروس جان خود را از دست داده اند. ایالات متحده پس از ایتالیا و اسپانیا به سخت ترین کشور ضربه زده است.

این بیماری همه گیر از جمعه تاکنون 34،575 نفر جان خود را از دست داده و 22745 نفر در اثر ویروس در ایتالیا جان خود را از دست داده اند ، در حالی که اسپانیا 19.613 کشته داشته است. فرانسه ، انگلیس و بلژیک بالاترین تعداد تلفات بعدی را گزارش کرده اند. این بیماری همه گیر که در اواخر سال 2019 در ووهان چین فوران کرد و به سرعت در سراسر جهان گسترش یافت ، در اکثر کشورها جان خود را از دست داده است و ممکن است اقتصاد جهانی را به افسردگی بی سابقه ای سوق داده است.

اخبار مرتبط  برای بازیابی اروپا به 1.5 میلیارد تریلیون یورو نیاز دارد یا یک بازار ممکن است "دو درهم بشکند" - کمیسر اقتصاد اتحادیه اروپا - RT World News

از آنجا که برخی از کشورها به دنبال برداشتن دستورات قفل بسته هستند ، برخی دیگر اقدامات پیشگیرانه خود را تمدید کرده اند ، و این در حالی است که خیلی زود محدود کردن این محدودیت ها باعث می شود تعداد عفونت ها به سرعت افزایش یابد.

جزئیات به شرح زیر است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *