تعداد کشته شدگان جهانی Covid-19 بیش از 60،000 نفر – دانشگاه جان هاپکینز – RT World News

براساس اطلاعاتی که توسط دانشگاه جان هاپکینز نگهداری می شود ، تعداد کشته شدگان در سراسر جهان به بالای 60،000 نفر رسیده است.

این ویروس در روز شنبه و تنها دو روز پس از مرگ و میر به 50 هزار نفر ، معیار شدید را پشت سر گذاشت. این دانشگاه اعلام کرده است که بیش از 1.1 میلیون نفر در سراسر جهان به این بیماری مبتلا شده اند.

این افزایش درحالی است که ایالات متحده و اروپا برای مهار ویروس تلاش می کنند. آمار تلفات انگلیس روز شنبه به 4313 مورد افزایش یافت که بیست درصد نسبت به روز گذشته افزایش یافته است. در ایالات متحده ، بیش از 278،000 مورد تأیید شده ، و بیش از 7000 کشته وجود دارد.
همچنین در rt.com
آزمایش 5G توسط انسان ساخته شده است: بوکسور خان ادعای توطئه کورو ویروس را گسترش می دهد ، و نشان می دهد که همه گیری ممکن است طرح کنترل جمعیت باشدایتالیا و اسپانیا با مرگ و میر Covid-19 در جهان رهبری می کنند. نزدیک به 15،000 نفر در ایتالیا جان باخته اند ، در حالی که تقریبا 12،000 نفر در اسپانیا نابود شده اند. دو کشور مشترک تقریباً در حدود یک چهارم موارد 1.1 میلیون مورد تأیید شده در جهان است.

اخبار مرتبط  قبرس شمالی برای بازگشایی "شهر ارواح" Varosha ، زیرا دولت نیکوزیا هشدار می دهد که می تواند اتحاد دوباره را از خط خارج کند - RT World News

حدود نیمی از جمعیت جهان توسط دولتشان دستور داده شده است كه به عنوان بخشی از تلاشهای جهانی برای جلوگیری از شیوع بیماری ، در داخل خانه بمانند.

با این حال ، در حالی که کل شهرها و کشورها برای کاهش سرعت گسترش ، مسدود می شوند ، هزینه اقتصادی خاموش شدن آشکار می شود. ده میلیون ادعای جدید در مورد بیکاری در دو هفته گذشته باعث شکستن رکورد در ایالات متحده شد ، بازارهای جهانی رو به زوال گذاشت و صنعت هواپیمایی به طور موثر از وجود آن متوقف شد. روز جمعه ، بانک توسعه آسیا مستقر در فیلیپین پیش بینی کرد که این بیماری همه ساله 4 تریلیون دلار از اقتصاد جهانی پاک خواهد کرد.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *