تعداد کشته شدگان جهانی Covid-19000 به 500000 نفر رسیده است – RT World News

طبق آمارهای جمع آوری شده توسط دانشگاه جان هاپکینز ، تعداد کشته شدگان رسمی تأیید شده در ارتباط با Covid-19 در سراسر جهان از نیم میلیون نفر عبور کرده است که تقریباً یک چهارم از آنها در ایالات متحده ثبت شده است.

همه گیر جهانی کورون ویروس که برای اولین بار در ماه دسامبر در ووهان چین ثبت شد ، تاکنون بیش از 10 میلیون نفر را آلوده کرده است.

در حالی که کشورهای سراسر جهان برای تحریم های سخت و سختگیرانه قرنطینه تلاش کردند ، بسیاری از آنها از آن زمان شروع به بلند کردن تدریج اقدامات ایزوله کردن کرده اند.
همچنین در rt.com
ایالات متحده سوابق روزانه کروناویروس را شکست ، زیرا دولت مجدداً محدودیت ها را اعمال می کند و منتقدین پس از تشویق اعتراضات برای هفته ها ، ترامپ را مقصر می دانند.علیرغم نگرانی از موج دوم عفونت ها ، بسیاری معتقدند که خطرات مربوط به سلامتی ناشی از انزوا و میلیون ها شغل از دست رفته در میان فروپاشی اقتصادی باعث ایجاد این بیماری شده است. “درمان” بدتر از بیماری

مقامات بهداشتی در آمریكا هشدار داده اند كه این كشور حتی با ویروس نیز نزدیك نیست ، در حالی كه برخی ایالت ها حتی محدودیت هایی را كه تازه برداشته اند از بین بردند ، با مشاهده یك سنبله شدید در عفونت های جدید – گرچه روزانه تعداد كشته ها همچنان كاهش می یابد.

در حالی که تاکتیک های “صاف کردن منحنی” به طور طبیعی تا اینکه در نهایت اکثریت مردم آلوده نشوند و به اصطلاح “ایمنی گله” حاصل شود ، شاهد افزایش حمایت است – ده ها شرکت داروسازی در سراسر جهان در حال مسابقه یکدیگر هستند. واکسن برای ویروس ایجاد کنید. با این حال ، حتی در زمان ایجاد ، یکی از چالش های بزرگ ، که توسط میلیاردر و خود معروف مشهور واکسن ، بیل گیتس پذیرفته شده است ، متقاعد کردن جمعیت برای عکس گرفتن است ، زیرا در حالت عادی سالها طول می کشد تا یک واکسن تازه تولید شده کاملاً آزمایش شود.

اخبار مرتبط  دیده بان پلیس ضد شورش هلندی توپ های آتش را برای پراکنده کردن تظاهرات علیه محدودیت های کوروی ویروس شلیک کرد ، ده ها دستگیر شد - RT World News
همچنین در rt.com
بیل گیتس می گوید “مانع نهایی” در مورد توزیع واکسن Covid-19 مردم را ترغیب به گرفتن آن می کندفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *