تعطیلات در خانه؟ رئیس گردشگری ایرلند پس از گرفتاری در تعطیلات در ایتالیا استعفا داد – RT World News

مایکل کاولی ، رئیس توسعه توسعه گردشگری ایرلند (فیلی) ، پس از نادیده گرفتن توصیه های آژانس خود برای انتخاب “اقامتگاه های داخلی” و استعفاء به جای تعطیلات به ایتالیا ، استعفا داد.

این استعفا روز شنبه توسط خود کولی اعلام شد ، وی گفت که تصمیم به کناره گیری گرفت زیرا نمی خواست “اجازه دهید این مسئله به یک حواس پرتی از کار مهم Fáilte Ireland در بازسازی صنعت گردشگری ایرلند تبدیل شود.”

اقامتگاه کولی به ایتالیا توصیه های دولت را برای جلوگیری از سفرهای غیر ضروری به خارج از کشور در طول همه گیری Covid-19 نادیده گرفته است. با کمال تعجب ، آژانس Cawley نیز انجام داده است “محرک اصلی برای تشویق مردم به استراحت داخلی” در میان همه گیر

این سفر عجیب و غریب اولین بار توسط روزنامه ایندیپندنت ایرلند در معرض دید قرار گرفت و سریعاً به مافوق کاولی رسید. اندکی قبل از استعفا ، این مقام از وزیر امور گردشگری کاترین مارتین ، که تماس گرفته بود ، دریافت کرد “ناامید” برای شنیدن ماجراهای تابستانی او در خارج از کشور
همچنین در rt.com
نخست وزیر ایرلند ریاکار به مردمش می گوید در هنگام تعطیلی پیک نیک نیندازند ، در حالی که پیک نیک می کنند ، سینه لخت را آفتاب می گیرندوی اظهار داشت: “من از اینكه از صندلی Fáilte Ireland در تعطیلات ایتالیا تعطیل شد ، ناامید شدم. من امروز صبح به آقای کولی زنگ زدم و او استعفا خود را که من پذیرفته ام ، پیشنهاد داده است. “ او در بیانیه ای گفت

با این حال ، این رسوایی واکنش متفاوتی از مردم ایرلند دریافت کرد ، که نظرات خود را در رسانه های اجتماعی پخش کردند. خیلی ها سریع کولی را صدا می زدند و خطبه های وی را برای گردشگری داخلی می نامیدند ، در حالی که به طرز فجیعی به خارج از منافق سفر می کرد.

اما دیگران تأكید كردند كه كل تعطیلات در خانه بیشتر از یك سیاستی كه از جانب دولت اعمال می شود ، توصیه ای دارد و بنابراین هر كس هنوز می تواند تصمیم بگیرد كه در آن تعطیلات تصمیم بگیرد. برخی اظهار داشتند که ایتالیا در فهرست “لیست سبز” دولت ایرلند قرار دارد ، و کشورهایی را که از مشاوره عمومی در مورد سفرهای غیر ضروری معاف هستند – در اختیار شما قرار می دهد – و نیازی به دوره قرنطینه ای برای بازگشت مسافران ندارد.

این نخستین بار نیست که مقامات عالی رتبه به دلیل نادیده گرفتن توصیه های خود در مورد نحوه رفتار در هنگام بیماری همه گیر ، خود را در آب گرم یافتند.

اخبار مرتبط  کاهن بیرونی و مجاهدین بیروت با سقوط کلیسا در اطرافشان ، شیشه های رنگی را گول می زنند (VIDEO) - RT World News

در ماه مه ، بوریس جانسون ، مشاور ارشد انگلیس ، دومینیک کامینگز ، پذیرفته شد که با مسافرت به سراسر کشور با ماشین سفر کند – پس از اینکه همسرش علائم کووید 19 را نشان داد. با وجود خشم مردم ، حرفه کامینگز تحت تأثیر کل ماجرا قرار نگرفت.

کاترین کالدروود ، رئیس ارشد پزشکی اسکاتلند ، چندان آرام نرفت ، زیرا او در ماه آوریل پس از گرفتار شدن در حالی که دو سفر به خانه تعطیلات خود را در میان قفل شدن مجاری انگلستان انجام داده بود ، مجبور به استعفا شد.
همچنین در rt.com
Cummings یک “نقض جزئی” از قوانین قفل شده Covid-19 بود ، اما هیچ اقدامی صورت نمی گیرد – پلیس انگلستانفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *