تعقیب و گریز پس از آنکه دریانورد اندونزیایی از مرکز قرنطینه کره جنوبی خارج شد ساعاتی قبل از آزادی – RT World News

یک دریانورد اندونزیایی که در بیست سالگی به خارج از تاسیسات قرنطینه در کره جنوبی رسیده بود ، با حفاری در زیر دیوار ، ساعاتی قبل از اینکه انزوای اجباری دو هفته ای خود را به پایان برساند ، آزاد شد.

مقامات گمان می كنند كه این فرد قصد داشته به طور غیرقانونی پس از پایان ویزای اولیه خدمه كشتی خود در كشور بماند ، این روند رو به رشد در میان ملوانان خارجی است كه در ماه های اخیر وارد كشور شده اند.

“فرد از نظر ویروس کرونا آزمایش منفی کرده و در دوره انزوا هیچ علامتی از خود نشان نداده است” سخنگوی وزارت بهداشت Son Young-rae به خبرنگاران گفت.

گفته می شود که این مرد در تاریخ 4 اکتبر حدود ساعت 7 به وقت محلی یک تونل زیر دیوار حفر کرده و به تاسیسات در یونگ گو سئول فرار کرده است.

او تمام دارایی های خود را پشت سر گذاشت و گمان می رود تنها کیف پول خود را در جیبش فرار کرده است.
همچنین در rt.com
برای استرالیایی ها هیچ سفر طولانی مدت تا سال 2022 وجود ندارد – و این واکسن IF POPULATION-WIDE در سال آینده پخش می شود ، بودجه پیش بینی می کنداخبار مرتبط  وزیر دارایی پس از کشته شدن معلم در حمله تروریستی گفت - فرانسه برای "تقویت" کنترل بودجه گروه های اسلامگرا - RT World News

در حالي كه پليس از طريق تصاوير دوربين مداربسته منطقه براي رديابي وي ، اقدام به تعقيب اين فرد فراري مي كند.

تمام افرادی که وارد کره جنوبی می شوند باید جدا از خود داشته باشند و بدون توجه به اینکه علائم Covid-19 را دارند یا نه ، باید دو هفته از خود جدا شوند.

در حال حاضر 29،904 نفر در حال انزوای شخصی در کشور هستند. 23257 تبعه خارجی و 6،647 کره ای

حدود 1250 نفر به دلیل نقض قوانین قرنطینه در کشور تحت پیگرد قانونی قرار گرفته اند ، در حالی که 1045 نفر دیگر تحت تحقیقات هستند.

آژانس کنترل و پیشگیری از بیماری کره (KDCA) روز سه شنبه 114 مورد جدید آلودگی به ویروس کرونا را گزارش داد که در کل کشور به 24353 مورد رسیده است ، در حال حاضر تعداد کشته ها 425 مرگ ناشی از Covid-19 گزارش شده است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *