تفاهم نامه منطقه برزیل و مسکو INK برای تولید ، توزیع واکسن Covid-19 ساخت روسیه در برزیل – RT World News

دولت ایالت پارانا برزیل و صندوق ثروت غنی روسیه توافق نامه ای را امضا کرده اند و راه را برای تولید و توزیع اولین واکسن ثبت شده جهان در خاک برزیل هموار می کند.

در بیانیه روز چهارشنبه ، دولت ایالت پارانای جنوبی برزیل گفت که توافق نامه تازه امضا شده با هدف تسهیل “همکاری فنی” همچنین “انتقال فناوری” مربوط به Sputnik V ، عضو هیئت مدیره موسسه تحقیقات ملی مشهور Gamalei در روسیه برای اپیدمیولوژی و میکروبیولوژی است.
همچنین در rt.com
چهارمین بار جذابیت دارد؟ Bolsonaro برزیل آزمایش NEGATIVE را برای تجویز کروناویروس انجام می دهدوی گفت: “ایده تفاهم نامه گسترش همکاری و ایجاد مشارکت است. ما در حال مذاکره برای انتقال فناوری هستیم. “ فرماندار ایالت پارانا ، کارلوس ماسا راتینو جونیور گفت. موسسه فناوری پارانا (Tecpar) مسئولیت این موضوع را بر عهده خواهد گرفت.

شرح توافق نامه به عنوان “اولین قدم” خورخه کالادو ، مدیرعامل Tecpar گفت ، در این فرآیند که می تواند از واکسن ساخته شده روسی در آینده نه چندان دور وارد بازار برزیل شود ، خاطرنشان کرد که این تفاهم نامه فقط چارچوبی را برای دانشمندان روسی و برزیل برای تبادل داده ایجاد می کند.

مرحله بعدی شامل تشکیل کارگروهی متشکل از مقامات دولتی برزیل و روسیه برای نظارت بر گواهی واکسن در برزیل است.

تكپار اظهار داشت كه انتظار دارد كه تولید این دارو برای دستیابی به موفقیت بتواند تا نیمه دوم سال 2021 آغاز شود ، اما اینكه این احتمال وجود دارد كه حتی قبل از تاریخ تولید نیز به برزیل وارد شود ، تأكید نمی كند ، زیرا تهیه اولیه آن توسط تنظیم كننده بهداشت فدرال سرخ است.

اخبار مرتبط  کارگر کنسولگری آمریکا به جرم کمک به "سازمان تروریستی" مرتبط با کودتای ناکام در سال 2016 به 8yrs در زندان در ترکیه محکوم شد - RT World News

صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه (RDIF) گفت كه به همراه موسسه گامالی ، همتایان برزیلی خود را در تكپار ارائه می دهد. “با نتایج آزمایشات بالینی واکسن و پروتکل های فناوری تولید آن … در آینده نزدیک”

برزیل یکی از پنج کشور اصلی است که آماده حمایت از تولید واکسن روسی “Sputnik V” است. ما به ایمنی و کارآیی بالای واکسن “Sputnik V” اطمینان داریم و امیدواریم به زودی تصویب واکسن توسط مقامات برزیل به زودی انجام شود

در حالی که رسانه های غربی شایع شده اند که اولین واکسن کروناویروس در جهان را تحریک می کنند ، استدلال می کنند که توسعه آن بود “عجله کرد ،” علاقه به این درمان افزایش یافته است. تاکنون روسیه حداقل 20 کشور سفارش دریافت کرده است. فیلیپین به جدیدترین کشوری تبدیل شده است که برنامه های خود را برای آزمایش واکسن اعلام کرده است. روز پنجشنبه ، هری روک سخنگوی رئیس جمهور فیلیپین رودریگو دوترته اظهار داشت که این کشور آماده است تا آزمایشات بالینی مرحله سه را از طریق واکسن ساخت روسیه در ماه اکتبر ، پس از بررسی نتایج مرحله یک و مرحله دو آغاز کند. آزمایشات بالینی انجام شده در مسکو. روك گفت كه در صورت موفقیت محاکمات با موفقیت در آوریل ، ممکن است در اواخر ماه مه 2021 به دترت شلیک شود.
همچنین در rt.com
پس از اعلام Sputnik V ، روسیه اکنون یک چهارم بازار واکسن کروناویروس 75 میلیارد دلاری جهان را در دست دارد – گزارشفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *