تقویت در نبرد با انگل های مقاوم در برابر مواد مخدر ، به عنوان توانایی کرم های گرد برای زنده ماندن بدون اکسیژن نشان داده شده است – RT World News

انسانها پس از مشخص شدن یک نوع آنزیم به عنوان دلیل توانایی زنده ماندن کرم ها بدون اکسیژن ، سلاح ارزشمندی را در نبرد با انگل ها به دست آوردند. این اشکالات در روده ها در حدود یک میلیارد نفر زندگی می کنند.

کریستال های آزاد مانند کرم ها ، که به Helminths معروف هستند ، روده های انسان را پس از سوزاندن بدن از طریق آب آشامیدنی کثیف ، استعمار می کنند. تحقیقات جدید بالاخره رمز و راز توانایی استثنایی آنها برای زنده ماندن در محیط کم اکسیژن را کشف کرده است و این یافته ها امید به درمان های جدید را برای فرونشاندن مقاومت رو به رشد آنها در برابر داروها افزایش می دهد.

وقتی انگل ها خارج از بدن هستند ، دقیقاً مانند انسان ، اکسیژن تنفس می کنند. با وجود این ، آنها می توانند در روده زنده بمانند ، جایی که تقریباً هیچ اکسیژن در دسترس نیست. آنها با تغییر متابولیسم خود این ترفند شیطانی را از بین می برند بنابراین نیازی به اکسیژن نیست و مولکولی به نام رودوکینون یا RQ را می سوزاند.
همچنین در rt.com
محققان ادعا می کنند که سوزاک و فوق العاده اشکالات ناشی از داروی “POISON ARROW” از بین می روند.اخبار مرتبط  بیش از نیمی از پرستاران فرانسوی در آستانه فرسودگی شغلی در میان بیماری همه گیر Covid-19 - نظرسنجی - RT World News

“به نوعی ، باید سوئیچ وجود داشته باشد ،” اندرو فریزر ، نویسنده ارشد مقاله تحقیق و استاد ژنتیک مولکولی در دانشگاه تورنتو را توضیح داد. “اگر ما می توانیم درک کنیم که این سوئیچ چگونه کار می کند ، و اگر می توانستیم یک ترکیب کوچک را بگیریم و در آن سوئیچ دخالت کنیم و از ساخت RQ جلوگیری کنیم ، این ممکن است راهی برای کشتن یک انگل در انسان باشد.”

محققان فکر می کنند وقتی اکسیژن غوطه ور می شود ، یک نوع آنزیم هسته داخلی خود را می پیچد بنابراین RQ می تواند عمر انگل را حفظ کند. برای آزمایش این تئوری ، آنها سویه های کرم مهندسی کردند که قادر به ایجاد تغییر نبودند و کشف کردند که کرم ها توانایی ساخت RQ را از دست داده اند و دیگر نمی توانند بدون اکسیژن زنده بمانند.

کارشناسان می گویند که این کشف فرصتی برای هدف قرار دادن آنزیم در انگل بدون آسیب رساندن به میزبان ایجاد می کند. این یافته ها در eLife ، یک ژورنال دسترسی آزاد به علوم زیست پزشکی و زندگی منتشر شد.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *