تلاطم خفه کننده معده باعث می شود مسافران در پرواز از ریاض فریاد بزنند و نماز بخوانند (VIDEO) – RT World News

مسافران هواپیمای IndiGo از ریاض ، عربستان سعودی وقتی قبل از فرود در Srinagar ، بزرگترین شهر جامو و کشمیر ، تلاطم های شدیدی را تجربه کردند وحشت زده شدند.

فیلم های ویدئویی ضبط شده در داخل هواپیما آشوب موجود در هواپیما را نشان می دهد ، در حالی که مردم در حالی که هواپیما می لرزد و به طور چشمگیری سقوط می کند ، گریه می کنند و گریه می کنند.

مسافران وحشت زده در پرواز IndiGo 6E9822 بر روی صندلی های تکان دهنده چنگ می زنند و در حالی که خدمه کابین همچنان به اعلانات خود می پردازند ، دعا می کنند و صدا می کنند.

هواپیما “به شدت خطرناک لرزید ، که باعث ترساندن مسافران ، به ویژه سالمندانی شد که با وجود داشتن کمربند ایمنی ، تعادل خود را از دست دادند” یکی از افراد حاضر در هیئت مدیره بعداً به The Mirror گفت.

اخبار مرتبط  رئیس جمهور لهستان می گوید "ایدئولوژی" دگرباش جنسی حتی "ویرانگر" تر از بلشویسم است - RT World News
همچنین در rt.com
“دیگر نیازی به وحشت دیگران نیست”: مسافر یونایتد به تماشای FLAMES از موتور هواپیما شلیک می کند ، نمی خواهد کسی را ناراحت کند (VIDEO)بسیاری از افرادی که در پرواز بودند ، کشمیرانی بودند که به دلیل قفل شدن کورون ویروس در عربستان سعودی محصور شده بودند و همه ماسک یا توری پوشیده بودند.

به گزارش کاشیت مانیتور ، هواپیماهای ایندیگو موفق به ایمن شدن در فرودگاه بین المللی سریناگر شدند ، بسیار به امداد و نجات کسانی که در هواپیما بودند ، که دعا می کردند و دعای تشکر می دادند.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *