تلنگر فناوری مدرن است؟ درحالی که شرکت خودروساز از دولت ترامپ درباره تعرفه های چین شکایت می کند ، برنامه تسلا از رانندگان LOCKS خارج از اتومبیل جلوگیری می کند – RT World News

یک وقفه جهانی در برنامه و وب سایت تسلا رخ داده است و بسیاری از رانندگان را از وسایل نقلیه شخصی خود محصور کرده است. در حالی که سیستم برای چندین ساعت از کار افتاده بود ، مشتریان درمانده خشم خود را بصورت آنلاین خاموش کردند

صدها مالک تسلا در سراسر جهان گزارش کردند که برای ورود به برنامه و وب سایت این خودروساز در روز چهارشنبه مشکل داشتند.

مشتریان ناامید به Downdetector مراجعه کردند ، که در زمان واقعی قطع خدمات آنلاین را ردیابی می کند ، از ملاقات های از دست رفته ابراز تاسف می کنند و از شرکت متعلق به Elon Musk بخاطر اینکه وقت خود را برای حل این مشکل صرف کرده اند ، متضرر می شوند.

“مردی که قرار بود امروز m3 جدیدم را گیر بیندازم! لغو شد! LAAAME زمان سرمایه گذاری در یک طرح BCP فعال tesla ، “ کوین تیلور نوشت.
همچنین در rt.com
نیکولا و جنرال موتورز تسلا را با بدترین کامیون برقی 900 اسب بخاری جهان به چالش می کشندمشتریان همچنین تسلا را به دلیل فقدان پشتیبانی پشتیبان که مزاحمتی برای داشتن کلید فیزیکی خود در هر لحظه بر روی مالکین نداشت ، در نظر گرفتند.

“چگونه ارزشمندترین شرکت اتومبیل سازی در جهان … پشتیبانی پشتیبان برای مشکلی مانند این را ندارد؟” یکی دیگر از مفسران پرسید ، افزود “این نباید بیش از یک ساعت پایین باشد.”

دیگران ادامه دادند و تسلا را که هنوز در مورد این موضوع اظهارنظر نمی کند ، متهم کردند که مشتریان خود را در مورد خرابی فناوری جهانی در تاریکی قرار داده است.

“من گیر کرده ام زیرا کارت کلید را به همراه ندارم و باید رانندگی را با تلفن خود فعال کنم. نمی توانم اعتقاد داشته باشم که هیچ اطلاعیه ای از طرف تسلا در مورد چارچوب زمانی که ما به دنبال آنلاین شدن آنها هستیم ، وجود ندارد. “ یک راننده ناراضی نوشت.
همچنین در rt.com
آیا تسلا می تواند ارزش 400 میلیارد دلاری خود را بدست آورد؟ظاهراً این اشکال برخی از دارندگان احتمالی تسلا را بر آن داشته است که از خرد سرمایه گذاری در اتومبیل های برقی گران قیمت شک کنند.

اخبار مرتبط  چگونه آمریکا با وارد شدن به عصر جدید اکتشاف ، قانون قانونی را خم می کند - RT World News

“من امروز قرار است تسلا را تحویل بگیرم ، و آنها به من گفتند [the] سیستم در حالی که من در حال بارگذاری بودم خراب بود ، لعنت بهش! اکنون فکر دوم دارم ، “ LukeY نوشت.

در حالی که دارندگان تسلا بی صبرانه منتظر بازگشت دوباره برنامه تلفن بودند ، کارشناسان در توییتر مشکلات خود را به عنوان نمونه برجسته ای از اعتماد بیش از حد مدرن به فناوری بیان کردند.

این خاموشی همزمان با گزارش هایی است که تسلا از دولت ترامپ شکایت کرده و خواستار آن است که تعرفه واردات چین را برای ECU خودکار (واحد کنترل موتور) مورد استفاده در وسایل نقلیه جدید مدل 3 ، S و X لغو کند.

“تسلا نتوانست سازنده ای با تخصص لازم برای تولید Autopilot ECU 3.0 با مشخصات مورد نیاز ، در حجم مورد درخواست و در جدول زمانی مورد نیاز برای ادامه رشد تسلا ، پیدا کند.” این شرکت در پرونده خود در دادگاه تجارت بین الملل ایالات متحده استدلال کرد.

در حال حاضر تسلا از یک وصله سخت استفاده می کند. سهام آن در روز سه شنبه غرق شد ، با 6 درصد افت ، بعد از اینکه “روز باتری” پر هیاهوی آن نتوانست انتظارات سرمایه گذار را برآورده کند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *