تلویزیون خدا مرده است؟ اسرائیل کانال مسیحی انجیلی مستقر در ایالات متحده را از هوا پخش می کند – RT World News

اسرائیل دستور داده است كه تلویزیون GOD تبشیر مستقر در آمریكا از هوا خارج شود ، و گوینده آشكار مذهبی را به پنهان كردن برنامه مبلغین خود مبنی بر هدف قرار دادن جمعیت یهودیان این كشور متهم كرد.

قرارداد پخش هفت ساله که در اوایل سال جاری توسط GOD TV و ارائه دهنده اصلی کابل اسرائیل تضمین شده بود بسیار کوتاه مدت بود. رئیس تنظیم کننده اسرائیل ، تلویزیون شلانو ، پس از بررسی توسط شورای پخش كابل و ماهواره ، از شركت پخش كننده اسرائیل ، شركت پخش كننده صدا و سیما ، از هوا اخراج شد. اکنون این کانال باید ظرف هفت روز پخش در اسرائیل را متوقف کند.

در مورد مجوز کانال بیان شده است “صریحاً که این کانال برای جمعیت مسیحیان در نظر گرفته شده است ،” بیتون توضیح داد ، اما تلویزیون Shelanu نیز مجاز بود “چندین برنامه را با محتوای تعیین شده برای اسرائیل ادغام کنید.” با این حال ، پس از نظارت ، این شورا نتیجه گرفت كه این کانال برای جمعیت مسیحیان در اسرائیل جذاب نیست ، بلكه مخصوصاً یهودیان است ، و از این رو “خصوصیات کانال ارائه شده نشان دهنده پخش آن نیست.”
همچنین در rt.com
پمپئو اعلام کرد این انتخاب اسرائیل است که آیا باید آن را پیوست کرانه باختری کنداین تصمیم برای سکوت کانال انجیلی توسط برخی تندروهای اسرائیلی مورد استقبال قرار گرفت. سخنگوی بین المللی جامعه یهودیان هبرون و نیویورک نیویورک ، ییشیای فلیشر ، مثلاً از حرکت تنظیم کننده استقبال کرد و اعلام کرد که “اسرائیل یهودی است” کاملاً و ظاهراً «فراموش کردن» درباره شهروندان غیر یهودی این کشور است.

تلویزیون شلانو این ماجرا را صرفاً سیاسی خواند زیرا مجوز صریحاً به آن اجازه داد تا به زبان عبری برای عموم اسرائیل پخش شود.

اخبار مرتبط  گزارش ها - چندین گزارش راکت "در داخل" پایگاه تاجی عراق مستقر در سربازان آمریکایی - گزارش ها - RT World News

در همین زمان ، یک پیام ویدیویی که اکنون حذف شده است از مدیر عامل تلویزیون GOD Ward Simpson ، گفت که این کانال در واقع به دنبال موعظه در بین یهودیان است.

“خدا فوق طبیعی ما در را باز کرده است تا انجیل عیسی را به خانه ها و زندگی ها و قلب قوم یهود خود برسانیم ،سیمپسون در این فیلم گفت. این پیام سریع فوراً رد شد و مدیرعامل مدیرعامل از هر کسی که چنین اظهاراتی توهین آمیز کرد عذرخواهی کرد و قول داد که به شرایط مجوز پایبند باشد.

با وجود این ممنوعیت ، مجدداً این کانال مجوز خود را صادر می کند ، سخنگوی تلویزیون شلانو گفت ، رون کانتور گفت ، این دلالت دارد که امتناع از اعطای مجوز به حق پخش آن ممکن است یک معضل بزرگ در روابط ایالات متحده و اسرائیل باقی بگذارد. کانال امیدوار است که تنظیم کننده این درخواست را تأیید کند “و از این رو از یک حادثه شدید دیپلماتیک با صدها میلیون مسیحی تبشیری طرفدار اسرائیل در سراسر جهان جلوگیری کنید ،” او گفت. شبکه تلویزیونی GOD مستقر در فلوریدا ادعا می کند که به حدود 300 میلیون خانوار در سراسر جهان می رسد.
همچنین در rt.com
پلیس های قاتل آمریکایی “تکنیک فاشیستی اسرائیل با افتخار برای فلسطینی ها استفاده می کردند” – Roger Waters to RTمسیحیان انجیلی یکی از برجسته ترین حامیان اسرائیل در ایالات متحده بوده اند که برای ده ها سال با دوستی شدید با تل آویو حمایت می کردند. روابط دو کشور به ویژه در زمان دولت ترامپ به صورت دنج تبدیل شده است ، و هنوز مشخص نیست که آیا این اقدام خصمانه با واکنش جدی از مبشرین مواجه خواهد شد یا خیر.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *