تلویزیون سو TV عملکرد 18 ماه اتصال اینترنت دهکده ولز را مختل کرد – اخبار جهانی RT

یک ارائه دهنده اینترنت برای یک دهکده روستایی در ولز یک سال و نیم تلاش کرده است تا دلیل اتصال باند پهن بسیار کند را پیدا کند ، قبل از اینکه آن را در یک تلویزیون قدیمی جستجو کند که با کل شبکه تداخل داشته باشد.

ISPreview روز سه شنبه گزارش داد ، ساکنان دهکده کوچک روستایی Aberhosan ماه ها گرفتار دسترسی ناپایدار اینترنت بودند ، قبل از اینکه مهندسان با Openreach بتوانند این مشکل را برطرف کنند.

“ما به عنوان یک تیم ماه ها در Aberhosan با یک مسئله مداوم مواجه بودیم. ناتوانی در حل خطای مشتریان باعث شد که مایوس و ناامید شویم ، اما ما مصمم بودیم که به نتیجه نهایی برسیم. “ مهندس Openreach مایکل جونز گفته است.

مشکل اتصال ابتدا به دلیل خرابی شبکه و کابلهای قدیمی بود ، اما با جایگزینی اینها مشکل برطرف نشد. مهندسان سپس مشکوک شدند که یک دستگاه الکترونیکی با شبکه تداخل دارد و با استفاده از دستگاه تجزیه و تحلیل طیف در جستجوی آن قرار گرفتند.

اخبار مرتبط  دانشمندان توضیح می دهند که چرا افراد با گروه خونی مستعد Covid-19 هستند - RT World News

ثابت شد که صداقت آنها درست است ، زیرا تیم مهندسان تحقیق کرک کشف به اصطلاح “صدای تک تک ضربه” (SHINE) که هر روز حدود ساعت 7 صبح در منطقه ساطع می شود ، کشف کردند. انگیزه باعث ایجاد تداخل در فرکانس های طیف مورد استفاده توسط سرویس های محلی DSL می شود.
همچنین در rt.com
شهر سوئیس پس از خرابی تهویه در کارخانه Lindt ، در شکلات پوشانده شده است“منبع” سر و صدای برق “در ملکی در روستا جستجو شد. معلوم شد که هر روز صبح 7 صبح سرنشین تلویزیون قدیمی خود را روشن می کند که به نوبه خود باعث پهنای باند برای کل روستا می شود. “ جونز توضیح داد.

صاحبان این مجموعه تلویزیونی دردسر ساز بودند “فانی” یاد بگیرند که آنها ناخواسته منبع مشکلات اینترنتی برای کل جامعه و “بلافاصله توافق كردم كه آن را خاموش كنم و دیگر از آن استفاده نكنم.”

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *