تل آویو می گوید که 3 نفر پس از دفع پدافند هوایی سوریه از “حمله اسرائیل” به دمشق کشته شدند ، تل آویو گفت که آن را تلافی کرد – RT World News

خبرگزاری SANA سوریه گزارش داد ، پس از پاسخ سیستم های دفاع هوایی این کشور به حمله اسرائیل در نزدیکی پایتخت ، دمشق ، چندین سرباز ارتش سوریه کشته شده اند. تل آویو حمله را تأیید کرد.

در حالی که شهر در تاریکی فرو رفته بود ، در ساعات اولیه روز چهارشنبه حمله صورت گرفت.

“در حدود ساعت 3 و 11 دقیقه بامداد امروز ، دشمن صهیونیستی از سمت جولان اشغالی سوریه به منطقه جنوب حمله نظامی انجام داد.” سانا به نقل از یک منبع نظامی گزارش داد.

انفجارها در آسمان منطقه دمشق بلند شد و پدافند هوایی این کشور رهگیری کرد “تعدادی موشک ،” اضافه شد

به گفته این منبع نظامی ، این حمله جان سه سرباز را گرفت. در این حمله یک سرباز مجروح شد که خسارت مادی نیز وارد کرد.

اندکی پس از ورود اولین گزارش ها ، اسرائیل مسئولیت حمله به نیروهای مسلح سوریه را برعهده گرفت و گفت که پس از آنکه ادعا شد دمشق و سپاه قدس ایران دستگاه های منفجره را برای حمله به نیروهای اسرائیلی در قسمت تحت کنترل اسرائیل حمله کردند ، تلافی جویانه انجام داد. بلندی های جولان.

“ما آماده ایم تا در برابر محاصره ایران در سوریه عمل کنیم” نیروهای دفاعی اسرائیل (IDF) توییت کردند.

در حالی که تل آویو به ندرت عملیات نظامی خارج از قلمرو خود را تأیید می کند ، اسرائیل معمولاً آنچه را که ادعا می کند مورد حمله قرار می دهد “ایرانی” و حزب الله به بهانه محروم کردن تهران از جایگاه بیشتر در این کشور جنگ زده ، در داخل سوریه هدف قرار می دهد.

اخبار مرتبط  وزیر کشور هند پس از آزمایش مثبت برای Covid-19 در بیمارستان بستری شد - RT World News
همچنین در rt.com
سوریه حمله اسرائیل به حلب را دفع می کند زیرا موشک ها قبل از رسیدن به اهداف خود سرنگون شدند – رسانه های دولتیروز سه شنبه ، ارتش اسرائیل اعلام کرد که کشف شده است “تعدادی از مواد منفجره” در نزدیکی قسمت تحت کنترل اسرائیل از بلندی های اشغال شده جولان ، عهد کرد “هیچ تخلفی را تحمل نکنید” از آن “حق حاکمیت.”

اسرائیل در طول جنگ شش روزه 1967 قسمتهای زیادی از بلندی های جولان را از سوریه تصرف کرد ، اما این منطقه فقط توسط ایالات متحده و خود اسرائیل به عنوان خاک اسرائیل شناخته شده است.
همچنین در rt.com
مخازن برای گرفتن! کوهنوردان اسرائیلی مخازن BANDTLE BANDTAND را که در بلندی های جولان قفل و بارگیری شده اند ، کشف می کننداین داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *