تماس کوید -19 ، بانوی اول فرانسه ، بریژیت مکرون را مجبور به منزوی شدن از خود می کند ، زیرا عفونت در فرانسه به بالاترین حد رسیده است – RT World News

بانوی اول فرانسه ، بریژیت مکرون پس از تماس با شخصی که بعداً از نظر آزمایش Covid-19 مثبت شد ، به مدت هفت روز در انزوا قرار خواهد گرفت. این کشور شاهد موج دوم ویروس در موارد جدید است.

در بیانیه دفتر رئیس جمهور امانوئل مکرون روز دوشنبه گفته شد که همسرش هیچ علائمی از خود نشان نمی دهد اما در رابطه با تماس با یک مورد تایید شده به قوانین بهداشتی پایبند خواهد بود.

“بریژیت ماکرون روز پنجشنبه 15 اکتبر با شخصی که از روز دوشنبه 19 اکتبر برای Covid-19 مثبت اعلام شده بود در تماس بود و علائم بیماری را نشان می داد” بیانیه ای را که به خبرگزاری فرانسه داده شده بخوانید.

بنابراین ماکرون در بزرگداشت ملی ساموئل پاتی ، معلم مدرسه مقتول فرانسوی ، که روز چهارشنبه به رهبری شوهرش در سوربن پاریس برگزار می شود ، شرکت نخواهد کرد.
همچنین در rt.com
فرانسه بعد از قتل معلم اقدامات پلیس بیشتری را انجام می دهد ، قصد دارد سازمان های غیردولتی مسلمان را با نام “دشمنان جمهوری” منحل کند – وزیرانزوای وی در حالی بدتر می شود که ویروس کرونا در فرانسه رو به وخامت گذاشته است ، این کشور گزارش داد که در طول 24 ساعت شنبه 32،427 مورد و روز یکشنبه 29،837 مورد دیگر ثبت شده است.

اخبار مرتبط  مقام بهداشت هشدار داد که آلمان "در کنار موج سوم" Covid است - RT World News

طبق گزارش وزارت بهداشت عمومی این کشور ، با ثبت بیش از 13200 مورد جدید در روز دوشنبه ، فرانسه بیش از 910،000 مورد مثبت و 33،623 مورد مرگ مربوط به ویروس را ثبت کرده است.

در پاسخ به افزایش ناگهانی میزان عفونت ها ، قانون گذاران فرانسوی برای حدود 20 میلیون نفر در سراسر پاریس ، مارسی ، لیون و سایر شهرها مقررات منع رفت و آمد برای یک ماه جدید ایجاد کرده اند. از 17 اکتبر ، فعالیت مردم در 9 منطقه ممنوع از ساعت 9 شب تا 6 صبح ممنوع شد.
همچنین در rt.com
فرانسه پس از اعلام اقدامات جدید Covid-19 ، 12000 افسر پلیس را برای اجرای قانون منع رفت و آمد بسیج كردافرادی که برای انجام فعالیت های مجاز از جمله ترک مراقبت های پزشکی و پیاده روی سگ هایشان خانه خود را ترک می کنند برای تأیید حرکت خود باید گواهی نامه حمل کنند در حالی که کسانی که این قوانین را دور می زنند با 135 یورو جریمه (158 دلار) روبرو می شوند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *