تماشای آتش مقدس در میان قفل کوروی ویروس در اورشلیم فرو می رود – RT World News

در حالی که مسیحیان ارتدکس در این آخر هفته عید پاک را جشن می گیرند ، نزول آتش مقدس – که بخش مهمی از آیین ها است – در اورشلیم و بدون جمعیت معمول زائران اتفاق افتاد.

این مراسم در کلیسای مقدس مقبره اورشلیم توسط تعداد انگشت شماری از روحانیون ارتدکس انجام شد که ماسک صورت داشتند. نزول آتش مقدس معجزه ای است که به اعتقاد مسیحیان ارتدکس هر ساله در روز شنبه بزرگ رخ می دهد. سپس این آتش سوزی به یونان ، روسیه و سایر کشورها منتقل می شود که کلیسا در آن حضور گسترده ای دارد.

https://www.youtube.com/watch؟v=dVfwETJoZ40

جمعیت عظیم و بزرگ نمادین وفادار – هم مسیحیان محلی و هم زائرانی از سراسر جهان – که به طور معمول در این مراسم شرکت می کنند به دلیل قفل شدن Covid-19 از بین رفتند.

جشن های عید پاک ارتدکس در سرتاسر جهان توسط همه گیر کرونور مختل شده است.

اخبار مرتبط  Intelsat ، پرتاب اولین ماهواره ارتباطات تجاری ، پرونده هایی برای ورشکستگی ... این دوستی است که ما نمی دانستیم از آن برخوردار بودیم - RT World News

“این عید پاک متفاوت است. ما به دهکده های خود نخواهیم رفت ، در حیاط های خود باربیکی نمی کنیم ، به کلیساهای خود نخواهیم رفت. “ گفت Stelios Petsas ، سخنگوی دولت یونان ، یکی از بزرگترین ملل اکثریت ارتدکس مسیحی.

و البته ، ما در خانه های اقوام و دوستان جمع نخواهیم شد. برای اینکه بتوانیم در کنار هم باشیم ، امسال از هم جدا هستیم.

چه کسی به معجزه آتش مقدس اعتقاد داشته باشد یا خیر ، نمادگرایی آن در میان همه گیری ها بسیار ویژه است – ظهور آتش بدان معنی است که روز رستاخیز هنوز نیامده است.
همچنین در rt.com
تماشا: کلیسای مقدس قبر مقدس اورشلیم برای اولین بار از زمان مرگ سیاه بسته می شودفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *