تماشای دیگر عکسهای عروسی بی رحمانه که توسط خشونت شوک انفجار بیروت قطع شد – RT World News

یک جلسه عکس عروسی صلح آمیز در خارج از یک رستوران در بیروت هنگامی که یک انفجار عظیم در بندر این شهر پراکنده شد ، ناگهان متوقف شد و ویدیوی خنک کننده نشان می دهد لحظه برخورد موج شوک به زوج تازه متولد شده دیگر رسیده است.

این فیلم نمایشی نشان می دهد زن و شوهر در لباس عروسی برای گرفتن عکس در غذاخوری کمتر از مایل (1.2 کیلومتر) از محل انفجار عظیم روز سه شنبه ، که منجر به کشته شدن بیش از 150 نفر و بیش از 5000 مجروح شد. در یک لحظه صحنه آرامش به آشوب تبدیل شد زیرا انفجار شدید در محله پراکنده شد و تازه های تازه کار را با شیشه های شکسته و آوار ریخت.

https://www.youtube.com/watch؟v=eAAEPJzw-Hw

مشخص نیست که آیا کسی که در فیلم کوتاه مشاهده شده است به شدت آسیب دیده ، فقط عروس و داماد را نشان می دهد ، و همچنین فیلمبردار ابراهیم حسن کیتمیتو ، عکاس فلسطینی ، در حالی که انفجار فوران کرده است ، سعی در پوشش آن دارد.

این مراسم عروسی تنها کسی نبود که تحت تأثیر انفجار قرار بگیرد ، که اعتقاد بر این است که پس از آتش سوزی در بندر ، آتش سوزی حدود 2،750 تن نیترات آمونیوم ذخیره شده در یک انبار مجاور ایجاد شده است. در کلیپ دیگری که به روش ناپاک RT به دست آمده است ، این انفجار در یک عروسی که در فاصله هشت مایلی (12.7 کیلومتری) از بندر فاصله داشت ، ویران شد و در حالی که میهمانان به سمت ایمنی فرار می کردند ، پنجره های رنگ آمیزی کلیسا را ​​شکست.

اخبار مرتبط  پوتین می گوید اعتراضات جورج فلوید نشان دهنده بحران های داخلی گسترده در ایالات متحده است - RT World News
همچنین در rt.com
WATCH موج شوک قدرتمند ناشی از انفجار بیروت را به کلیسا زد که مهمانان برای عروسی جمع می شوندکلیپ دیگر Israa Seblani ، 29 ساله را در جای دیگری از شهر به تصویر می کشد ، همانطور که در لباس عروسی خود عکس می گیرد ، و با لبخند چند ثانیه قبل از انفجار ناشنوا ، پرتوی می کند.

وی گفت: “من دو هفته است که برای روز بزرگم آماده می شوم و مانند همه دختران دیگر بسیار خوشحالم ،” در حال ازدواج هستم. ” والدین من خوشحال خواهند شد که مرا با لباس سفید ببینند ، من مانند یک شاهزاده خانم خواهم بود ، “ سبانانی پس از انفجار به Retuers گفت.

چه اتفاقی افتاد در طی انفجار در اینجا – کلمه ای برای توضیح وجود ندارد … من شوکه شدم ، می دانستم چه اتفاقی افتاده است ، خواهم مرد؟ چطوری میمیرم؟

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *