تماشا هزاران معترض محل زندگی نخست وزیر بنیامین نتانیاهو در اورشلیم را محاصره می کنند – RT World News

چند هزار تظاهرکننده در اورشلیم راهپیمایی کرده اند و در خارج از محل نخست وزیر اسرائیل در یک اعتراض گسترده ضد دولتی دیگر تجمع کرده اند ، زیرا بنیامین نتانیاهو رسانه ها را به دلیل تحریک شورش های چپ متهم کرد.

مقامات گفتند که حدود 5،000 نفر به اعتراض پیوستند ، در حالی که کانال 13 گزارش داد که حدود 15،000 شرکت کننده در راهپیمایی شب شنبه که برای پنجمین هفته متوالی در اورشلیم برگزار می شود.

پلاکاردهای تبلیغاتی با شعارهایی مانند “وقتت تمام شده” و “وزیر جنایت” ، معترضین خواستار استعفای نتانیاهو درمورد اتهامات فساد اداری و سوء استفاده از بحران کورو ویروس شدند.

این اعتراض بدون وقوع حوادث بزرگ ، در میان حضور سنگین پلیس مستقر برای جلوگیری از هرگونه ناآرامی ، و همچنین برای اطمینان از تظاهرکنندگان پایان یافت “دستورالعمل های وزارت بهداشت را دنبال کنید ،” با توجه به Sputnik.

https://www.youtube.com/watch؟v=bC6iDbZeg4A

در همین حال ، نتانیاهو بار دیگر رسانه های اسرائیلی و به ویژه کانال 13 را به خاطر پوشش یک طرفه اعتراضات منفجر کرد. به گفته وی ، روزنامه نگاران نیز به طور کامل از خشونت توسط معترضین غافل می شوند “تهدید به مرگ” علیه خانواده اش – همه در حالی که او است “برای بازگرداندن اقتصاد و تأمین کمک های مالی به شهروندان اسرائیلی ، مبارزه می کنند.”

در نوامبر گذشته نتانیاهو به رشوه ، کلاهبرداری و نقض اعتماد عمومی در چندین مورد متهم شد. عصبانیت عمومی نیز در اثر گرفتاری شدید کورو ویروس ، که باعث افزایش بیکاری در کشور شده است ، تقویت می شود – در حالی که برداشته شدن ناگهانی محدودیت ها در ماه مه منجر به افزایش سن در موارد Covid-19 شد. بسیاری از مردم نیز بدون کمک مالی وعده داده شده توسط نخست وزیر باقی مانده بودند.

اخبار مرتبط  ممنوعیت مجازات YouTube Stefan Molyneux را به دلیل گزارش "5 برابر سنبله" در حذف پس از شروع سرکوب "محتوای برتری" - RT World News
همچنین در rt.com
نتانیاهو تظاهرات ضد دولت را به عنوان “BIZARRE” می خواند ، زیرا او از اظهار نظر “معترضین بیگانه” پسرش یائر دفاع می کندفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *