تماشا کنید اولین ملت اروپا واکسن Sputnik V روسیه را علیه Covid-19 دریافت می کند – اخبار جهانی RT

مجارستان اولین کشوری در اروپا شده است که به عنوان کانتینری که نمونه های واکسن وارد بوداپست شده و به پزشکان مجارستان تحویل داده شده است ، دسته ای از ضربات روسی Covid-19 را دریافت می کند.

صفحه رسانه های اجتماعی واکسن Sputnik V تحویل روز پنجشنبه به کشور را اعلام کرد.

“نمونه های واکسن تولید شده در روسیه به بوداپست رسیده است” وزیر خارجه مجارستان Peter Szijjarto در صفحه فیس بوک خود هنگام انتشار تصاویری از ورود واکسن به فرودگاه پایتخت مجارستان را تایید کرد.

“اکنون ، نوبت به متخصصان مجارستان رسیده است” وزیر گفت ، برای بررسی این واکسن ، افزود که این به آنها کمک می کند “آگاهانه ترین تصمیم ممکن را اتخاذ کنید.”

پیش از این ، مسکو و بوداپست در مورد خرید واکسن روسی Sputnik V توسط مجارستان توافق کردند علی رغم شک و تردید از بروکسل که لگن را از برنامه سفارش اولیه خود خارج می کند. سیجیارتو در مصاحبه ای با RT از تصمیم ملت خود دفاع کرد و گفت که همکاری های بین المللی در چنین زمینه مهم نباید مانع بازی های سیاسی شود.

اخبار مرتبط  رسانه های اجتماعی ترس از گم شدن را افزایش می دهند و افراد در هر سنی تحت تأثیر قرار می گیرند - RT World News
همچنین در rt.com
“این مربوط به زندگی مردم است”: واکسن ها نباید سیاسی شوند و مجارستان با همه افراد در Covid-19 ، وزیر امور خارجه مجارستان به RT کار خواهد کردبعداً ، وزارت صنعت و تجارت روسیه گفت كه دو كشور در حال بررسی تولید مشت های مشترك مستقر در مجارستان هستند.

روسیه اولین کشوری بود که واکسن Covid-19 خود را در ماه سپتامبر ثبت کرد. در اوایل ماه نوامبر ، تولیدکنندگان واکسن با استناد به نتایج اولیه آزمایشات بالینی فاز III در مقیاس بزرگ ، گفتند که به نظر می رسد 92 درصد کارایی دارد.

در خارج از اروپا ، روسیه با مجموعه ای از شرکای بالقوه برای تولید و تولید واکسن ، از جمله هند ، مکزیک ، برزیل ، آذربایجان ، قزاقستان و بلاروس ، مذاکراتی انجام داده است.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *