تماشا کنید تظاهرات پلیس شیلی و معترض اسپری فلفل با لباس پیکاچو هنگام تظاهرات در سانتیاگو – اخبار جهانی RT

یک فیلم عجیب و غریب که در جریان اعتراضات در شیلی ضبط شده است ، نشان می دهد که پلیس ضد شورش با فعال Giovanna Grandon ، که به دلیل شرکت در تجمعات ضد دولتی با لباس Pokemon Pikachu مشهور است ، درگیری دارد.

این کلیپ منتشر شده در شبکه های اجتماعی نشان می دهد که گراندون ، معروف به “خاله پیکاچو” ، در خیابان سانتیاگو به همراه چند فعال دیگر که یکی از آنها لباس سبز دایناسور به تن دارد ، در خیابان می رقصد. این گروه در حالی که به آرامی از کنار آنها رد می شد با یک کامیون پلیس که با توپ آب خود شلیک می کرد قطع شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=ng6fxKxk9O0

سپس مأموران با تجهیزات کامل ضد شورش به آنها نزدیک شدند که بلافاصله گراندون را محاصره کردند و او را به کناری هل دادند. این زن که هنوز لباس پوکمون را در دست داشت ، روی زمین افتاد و در این راه سر بزرگ لباس را از دست داد.

چند نفر دستگیر و سوار ون پلیس شدند. هنگامی که گراندون سعی در بحث و گفتگو با مأموران داشت ، در صورت او فلفل پاشیده شد.

اخبار مرتبط  متقاطع بلند پروازانه؟ AfD آلمان از منطقه "شنگن پسر" نتانیاهو استفاده کرد "برای حمله به" جهانی گرا "اتحادیه اروپا - RT World News

گراندون پس از مشاجره در شبکه های اجتماعی نوشت که همکار فعال او اسکار برنت آریاس ، که اغلب با لباس جوکر در اعتراضات خیابانی شرکت می کند ، به دلیل حمل پرچم بومی ماپوچ بازداشت شد. گراندون پلیس را به دلیل استفاده از خشونت مورد انتقاد قرار داد و گفت: “تظاهرات ما مسالمت آمیز ، همراه با موسیقی و رقص بود.”
همچنین در rt.com
تماشا: کلیسا در آتش شعله ور می شود و در حالی که تجمع سالگرد شیلی به درگیری و غارت تبدیل می شوداعتراضات در شیلی بیش از یک سال پیش آغاز شد. با شروع برنامه ریزی شده برای افزایش کرایه مترو در پاییز سال گذشته ، تجمع ها در طول سال ادامه یافتند ، زیرا مردم نابرابری در درآمد را تقبیح کرده و برای رسیدن به استانداردهای بهتر زندگی راهپیمایی کردند.

گراندون به روزنامه La Tercera گفت كه ماه گذشته در اعتراضات به عنوان یك Pokemon زرد شروع به نشان دادن كرد. “جوانان همیشه انیمه را دوست داشته اند و دوستی را در پیکاچو می بینند” او گفت.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *