تماشا کنید درگیری پلیس آلمان با ضد فاشیست هایی که سعی در جلوگیری از راهپیمایی نئونازی ها در روز وحدت کشور دارند – اخبار جهانی RT

درگیری ها در برلین در روز اتحاد مجدد آلمان آغاز شده است ، پس از تلاش فعالان آنتیفا برای جلوگیری از راهپیمایی راست افراطی. معترضین چپ گرا اقدام به تحصن کردند و با گلوله های گلوله به پلیس اصابت کردند.

آلمان سی امین روز وحدت خود را جشن می گیرد و این اتحادیه کشوری است که بیش از 40 سال تقسیم شده بود. در 3 اکتبر 1990 ، جمهوری دموکراتیک آلمان سوسیالیست شرقی (GDR) منحل و جذب جمهوری فدرال آلمان شد.

راست افراطی آلمان “راه سوم” جنبش ، که خود را چنین توصیف می کند “ملی گرا” و “سوسیالیست” ، به مناسبت این راهپیمایی در برلین برگزار کرد. در ابتدا قرار بود در اول ماه مه برگزار شود ، اما به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد.

این رویداد گروه بزرگی از معترضین چپگرا را به خود جلب کرد ، و آنها تلاش کردند مسیر جاده را مسدود کنند “راه سوم” راهپیمایان پلیس یک نیروی عمده را در منطقه مستقر کرد و تلاش کرد گروه های رقیب را از هم جدا کند و مسیر راهپیمایی را پاک کند.

اخبار مرتبط  مدارس روحانی ایالات متحده به عنوان ارتش ایران به آمریكا می گوید كه آماده شود "اسلحه سخت تر" - RT World News

معترضان آنتیفا تلاش کرده اند تا در وسط جاده تحصن کنند و پلیس را وادار به بازداشت و بازداشت برخی از آنها کند ، تصاویر موجود در صحنه نشان می دهد. این منجر به درگیری شد و مقامات گفتند که این فعالان با گلوله های مختلف نیروی انتظامی را مورد اصابت گلوله قرار می دهند.
همچنین در rt.com
پلیس برلین از تحقیق در مورد نژادپرستی پلیس طفره رفت پس از پلیس هایی که محتوای نازی ها را به اشتراک می گذاشتند ، می گوید مردم آلمان در عوض نیاز به تحقیق دارندفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *