تماشا کنید سپاه پاسداران ایران جنگ های مسخره را با موشک های بالستیک نابود می کند – اخبار جهانی RT

سپاه پاسداران نخبه اسلامی ایران (سپاه) در میان رزمایش های گسترده نظامی اهداف دریایی را با موفقیت منهدم کرد. ناوهای جنگی ساختگی در حدود 1800 کیلومتری محل پرتاب موشک های بالستیک پهلو گرفته بودند.

این آزمایشات روز شنبه به عنوان بخشی از رزمایش های نظامی بزرگ انجام شد که “پیامبر اعظم 15” نامیده می شد. فیلم منتشر شده توسط رسانه های کشور پرتاب موشک های بالستیک زمینی از یک مکان نامشخص را نشان می دهد که به یک سازه شناور برخورد می کنند.

گفته می شود که این موشک ها به اهداف خود که در حدود 1800 کیلومتری فاصله است ، برخورد می کنند “نقطه پین” دقت. سرلشکر حسین سلامی ، فرمانده ارشد سپاه گفت ، در حالی که موشکهای بالستیک ممکن است سلاح انتخابی معمول در برخورد با اهداف دریایی نباشد ، اما تمرینات نشان دهنده توانایی نیروی استراتژیک سپاه در اصابت این اهداف است.

“یکی از اهداف اصلی ما در سیاست ها و استراتژی های دفاعی این است که بتوانیم به ناوهای جنگی دشمن از جمله ناوهای هواپیمابر و رزمناوهای نبرد با موشک های بالستیک دوربرد ضربه بزنیم.” سلامی اظهار داشت.

“در حالی که معمولاً هدف از بین بردن اهداف سیار دریایی با موشک های کروز سرعت پایین است ، ایران می تواند موشک های بالستیک را از سرزمین های داخلی پرتاب کند تا اهداف در اقیانوس را هدف قرار دهد.”

روز قبل ، این رزمایش ها بیشتر متمرکز بر زمین بودند و موشک ها و همچنین هواپیماهای بدون سرنشین کامیکاز به اهداف زمینی پرتاب کردند. فیلم منتشر شده در روز جمعه نشان دهنده یک شلیک موشکی و همچنین ضرباتی است که توسط مهمات مختلف بر روی اهداف آنها به ثمر رسیده است.

اخبار مرتبط  سوئد محدودیت های جدید "کاملاً ضروری" Covid-19 را تعیین می کند ، اجتماعات عمومی را به 8 نفر محدود می کند - اخبار جهانی RT
همچنین در rt.com
ایران در تمرین موشکی و هواپیماهای بدون سرنشین قدرت نظامی نشان داد (ویدئو)این تمرین در حالی رخ می دهد که اوج جدیدی در خلیج فارس رخ داده است ، که پس از توقیف یک نفتکش کره جنوبی توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام شد این امر به دلیل “آلودگی نفتی” کشتی گفته می شود تولید شده است. در پی این حادثه ، ایالات متحده یک زیردریایی را در منطقه مستقر کرد و تصمیم خود را برای بیرون کشیدن گروه حامل USS Nimitz از خاورمیانه لغو کرد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *