تماشا کنید پلیس آلمان در راهپیمایی ضد قفل مسدود شده توسط معترضین از توپ آب استفاده می کند – اخبار جهانی RT

وقتی مارس شکاک Covid-19 در شهر فرانکفورت آلمان با اعتراض ضد متقابل روبرو شد ، اوضاع داغ شد. پلیس مجبور شد دخالت کند ، با استفاده از یک توپ آب برای جدا کردن طرفین و دستگیری.

این تجمع در بزرگترین شهر ایالت مرکزی هسن آلمان توسط گروهی به نام برگزار شد “تفکر جانبی”. این گروه اصرار دارند که ویروس کرونا چیزی غیر از یک حقه نیست و اقدامات قفل دولت را که برای جلوگیری از شیوع ویروس معرفی شده است ، نادیده می گیرد.

به گفته رسانه ها ، حدود 2000 نفر در راهپیمایی شنبه ثبت نام کردند که توسط مقامات محلی اجازه داده شد ، اما در آغاز این رویداد ، حضور حدود 500 نفر بود.

این تجمع به شرط پوشیدن ماسک صورت برای شرکت کنندگان و رعایت قوانین فاصله اجتماعی مجاز بود. پلیس این اصطلاحات را از طریق بلندگو به جمعیت یادآوری می کند ، اما بسیاری از تظاهرکنندگان هنوز آنها را نادیده می گیرند.

حداقل دو ضد اعتراض نیز روز شنبه در این شهر برگزار شد. در مقطعی ، مسیر راهپیمایی ضد قفل توسط گروهی از تظاهرکنندگان آنتیفا مسدود شد.

آنها از پراکنده شدن امتناع ورزیدند و پلیس را وادار به استفاده از یک توپ آب کردند تا راه را برای افراد مشکوک به ویروس کرونا باز کند و از درگیری بین طرفین جلوگیری کند.

اخبار مرتبط  روسیه دستور ترامپ را اعلام کرد که فضا را برای دستگیری توسط آمریکایی ها اعلام می کند - RT World News

درگیری هایی نیز بین پلیس و آنتیفا رخ داد ، با تصاویری از آژانس ویدئویی RT’s Ruptly که نشان می داد افسران با تجهیزات ضد شورش در حال تعقیب تظاهرکنندگان هستند. یکی از معترضین دیده می شود که توسط یک افسر به سختی به زمین رانده می شود و به سر او به سنگ فرش ضربه می زند. پلیس همچنین از چندین دستگیری فیلمبرداری شده است.

هفته گذشته ، “تفکر جانبی” در تجمع در لایپزیگ حدود 19000 نفر شرکت کردند. این رویداد در نهایت توسط گروه های راست گرایان ربوده شد و با درگیری با پلیس و تعدادی از دستگیری ها همراه بود.
همچنین در rt.com
بدون اعتراض هزاران نفر به قفل شدن Covid-19 در لایپزیگ آلمان (VIDEOS) بدون ماسک صورت یا فاصله اجتماعی است.آلمان تاکنون بیش از 785،000 مورد تأیید شده Covid-19 و بیش از 12،400 مرگ را دیده است. به منظور مهار موج دوم ویروس ، این کشور در اوایل ماه نوامبر دچار قفل جزئی جزئی شد. رستوران ها ، بارها ، سالن های تئاتر ، سینما و سالن های ورزشی به مدت یک ماه تعطیل شده اند و اجتماعات خصوصی به 10 نفر محدود شده است و بیش از دو خانوار ندارند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *