تماشا کنید پلیس ایتالیا هنگام برخورد با معترضان ضد قفل در رم از توپ های آب ، گاز اشک آور و نارنجک های بیهوش استفاده می کند – اخبار جهانی RT

پلیس در پایتخت ایتالیا زرادخانه ای از سلاح های کنترل آشوب را بر روی جمعیت معترض به دور جدید اقدامات قفل ویروس ، انفجار تظاهرکنندگان با گلوله های آب ، گاز اشک آور و نارنجک های بمب گذاری کرده است.

یک تجمع اعتراضی در حوالی میدان تاریخی رم Piazza del Popolo سه شنبه شب به خشونت کشیده شد ، در حالی که چند صد تظاهرکننده به خیابان ها آمدند و خواستار پایان سیاست های جدید Covid-19 شدند که در آخر هفته اعمال شد ، که شامل ساعت ممنوعیت رفت و آمد در 6:00 برای بارها و رستوران ها و خاموش شدن است. سفارشات برای تسهیلات عمومی مانند سالن های ورزشی ، استخرها و سالن های سینما.

فیلم های به دست آمده توسط آژانس ویدئویی RT’s Ruptly نشان می دهد که پلیس در لباس های ضد شورش سنگین اقدام به شلیک گلوله های آب و سایر مهمات جمعیتی به سمت فعالان از جمله نارنجک های ضربه مغزی کر کننده کرده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=fBETJZBi3m4

در فیلم های دیگری که در شبکه های اجتماعی دست به دست می شوند ، معترضین دیده می شوند که هنگام شجاعت توپ های آب و گاز اشک آور ، با سنگ ، بطری و دیگر پرتابه های موقت در حال آتش گرفتن هستند.

همانند تظاهرات مشابهی که روز دوشنبه در سراسر ایتالیا فوران کرد ، فعالان شعار دادند “لیبرتا!” (“آزادی!”) همانطور که آنها از دولت خواستند قفل جدید را لغو کند ، که در میان افزایش عفونت های ویروس کرونا ایجاد شده است ، برخی از کارشناسان بهداشت “موج دوم” به دنبال اوج شیوع کشور در بهار گذشته.

اخبار مرتبط  2 انفجار گزارش شده در آمهارا در اتیوپی ، دولت منطقه "شورشی" Tigray را به "حمله موشکی" متهم کرد - RT World News

تا به امروز ، ایتالیا بیش از 564،000 عفونت و نزدیک به 38،000 مرگ و میر داشته است که فقط بین دوشنبه و سه شنبه بیش از 17،000 عفونت جدید را ثبت کرده است و یک روز قبل 21،000 رکورد است. در حالی که تلفات جانی به طور کلی کمتر از حد بالای بهار بوده است ، این کشور گزارش داد که 221 کشته جدید در روز سه شنبه رخ داده است که بالاترین میزان کشته های روزانه از ماه مه است.
همچنین در rt.com
WATCH همزمان با درگیری مردم با پلیس ضد شورش و سر و صدا کردن ویترین فروشگاه ها ، اعتراضات ضد قفل داغ در سراسر ایتالیا فوران می کندفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *