تنظیم کننده اتحادیه اروپا برای گرفتن دوز اضافی از ویال های واکسن Pfizer Covid-19 چراغ سبز نشان می دهد – اخبار جهانی RT

آژانس داروهای اروپایی افزایش تعداد دوزهای موجود در ویال واکسن کرونا ویروس کرونا را که از 5 به 6 مورد رسیده است ، افزایش داده و دوزهای موجود در ناحیه لگن را 20 درصد افزایش می دهد.

هانو كائوتس سخنگوی وزارت بهداشت آلمان روز جمعه با افشای این اقدام ، به خبرنگاران گفت كه این تغییرات بلافاصله اعمال می شود. این تصمیم به دنبال اقدام مشابهی در انگلیس و ایالات متحده است.

شرکت های دارویی اغلب مقدار واکسن را بیش از حد لازم در ویال ها می ریزند ، اطمینان حاصل شود که حداقل دوزها حتی در صورت ریختن وجود دارد.
همچنین در rt.com
وزیر انگلیس هشدار می دهد که واکسن علیه نسخه جهش یافته Covid-19 به درستی کار نمی کندبا این حال ، با شروع فرآیند تلقیح فوری در سراسر جهان ، همچنین پیشنهاداتی مبنی بر کمبود ویال شیشه ای برای واکسن ها ارائه شده است.

جاناتان ون تام ، معاون رئیس پزشکی انگلیس قبلاً گفته بود: “این فقط در مورد ساخت واکسن نیست. این در مورد پر کردن و پایان دادن است ، که یک منبع کاملاً کوتاه در سراسر جهان است. ”
همچنین در rt.com
کشورهای عضو اتحادیه اروپا نمی توانند درباره معاملات واکسن Covid-19 خودشان – von der Leyen – مذاکره کننداخبار مرتبط  رئیس WHO قول بررسی مستقل و "شفاف" از برخورد با پاسخ همه گیر Covid-19 - RT World News

تغییر نظارتی مربوط به دوز اضافی هر ویال به دنبال انبوهی از انتقادات ، که عمدتا به بروکسل متمرکز شده است ، در مورد سرعت پایین واکسن در بلوک 27 کشور است.

روز جمعه ، اورسولا فون در لاین ، رئیس کمیسیون اروپا ، کشورهای عضو اتحادیه اروپا را در مورد سفارش واکسن Covid-19 در معاملات جانبی خود هشدار داد و گفت که این تلاش های اتحادیه اروپا برای مقابله با ویروس را به عنوان یک جبهه جمعی تضعیف می کند ، زیرا وی اعلام کرد که بروکسل 300 میلیون دیگر را تأمین کرده است دوزهای فایزر

آژانس دارویی اروپا نیز روز جمعه تأیید کرد که انتظار دارد AstraZeneca هفته آینده برای تأیید واکسن Covid-19 خود اقدام کند. در صورت موفقیت ، سومین تلقیح اتحادیه اروپا علیه این بیماری خواهد بود.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *