تنظیم کننده داروهای اتحادیه اروپا می گوید واکسن mRNA “شواهد امیدوار کننده” می تواند نوع Covid-19 هند را خنثی کند – RT World News

آژانس دارویی اروپا (EMA) گفته است که “شواهد امیدوار کننده ای” مبنی بر این که واکسن mRNA Covid-19 قادر به خنثی کردن نوع ویروس هند است ، دیده است و او از نزدیک وضعیت را کنترل می کند.

نوع B.1.617.2 ، که برای اولین بار در هند در ماه اکتبر شناسایی شد ، به موج ویرانگر دوم عفونت های Covid-19 در سراسر آوریل و ماه مه کمک کرده است.

برخی از بیمارستان ها با پذیرش بیماران Covid-19 به نقطه شکست رسیده اند و اکسیژن آنها برای درمان کسانی که مشکل تنفسی دارند ، تمام شده است.

محققان نمی دانند که این نوع ویروس که اکنون به بیش از 30 کشور دنیا رسیده است ، بیشتر قابل واکسن است یا در برابر واکسن ها مقاوم است.
همچنین در rt.com
WHO در میان نگرانی های مربوط به مقاومت در برابر واکسن ، نوع Indian Covid-19 را به عنوان نگرانی “جهانی” طبقه بندی می کندروز چهارشنبه ، دکتر استراتژی واکسن EMA ، دکتر مارکو کاوالری ، در یک جلسه خبری گفت که داده های موجود “نه اطمینان” واکسن های mRNA Covid-19 – مانند Pfizer – قادر خواهند بود نوع هند را تا حدی تضمین کنند که محافظت کافی داشته باشد.

وی گفت که متخصصان همچنین فکر می کنند واکسن های ضد ویروسی – مانند واکسن های ساخته شده توسط AstraZeneca – نیز م effectiveثر خواهند بود ، افزود: داده های دنیای واقعی از نسخه jab که در حال حاضر در هند استفاده می شود ، در دسترس خواهد بود.

اخبار مرتبط  در حالیکه آلمان گروه راست گرای افراطی را که می خواستند دیکتاتوری نازی را دوباره برقرار کنند ، پلیس به خانه ها در سه ایالت حمله می کند - RT World News

“تاکنون به طور کلی ما کاملاً مطمئن هستیم که واکسن ها به طور کلی این نوع را پوشش خواهند داد” او گفت.

روز چهارشنبه ، کمیسیون اروپا از کشورهای عضو اتحادیه خواست تا به طور موقت سفرهای غیر ضروری از هند را متوقف کنند تا گسترش نسخه را مهار کند.
همچنین در rt.com
ایالات متحده مسافران را از هند ممنوع می کند ، زیرا شبه قاره با موج Covid دست و پنجه نرم می کندمقامات اجرایی نسبت به اعلامیه سازمان بهداشت جهانی در مورد B.1.617.2 به عنوان یک واکنش نشان می دادند “نوع نگرانی” روز دوشنبه ، پس از آن که قبلا فقط به عنوان طبقه بندی شده بود “نوع علاقه”

در بیانیه ای ، کمیسیون گفت که کشورهای عضو باید از یک “ترمز اضطراری” در سفر از هند و اینکه هر مسافر ضروری باید به آزمایش دقیق و ترتیبات قرنطینه عمل کند.

طبق اطلاعات وزارت بهداشت ، در روز چهارشنبه ، تعداد کشته شدگان Covid-19 هند 254000 نفر گذشت.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *